Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • delta9

    senior tag

    válasz Niquis #900 üzenetére

    az zsír, ha jó a hangosítás, nekem még mindig nagy fíling régebbi guns-okat hallgatni az appetite-ról is, és a srácok tényleg jól nyomják, 'szakmai' szempontból nézve is. a pecsában nemrég velvet revolveren is azt sajnáltam, hogy két lehetőségem van: megyek a zenészek közelébe előre és rámegyek az iszonyat csápolásra és 1 napra lesüketülésre, vagy kicsit hátrébbról a keverőpult környékéről hallgatom, hogy mennyire kiba.. jól nyomják, ellenben távol a zenészektől. hát 1 napig nem hallottam, de úgy voltam vele, hogy a cd-n(eredetin!) is hallgathatom, hogy mennyire jók, viszont szinte karnyújtásnyira lenni 'ekkora' zenészektől az mégiscsak máááás. de hogy a topic témájához is hozzászóljak: nekem volt fender stratom is és nagyon jó hangszernek tartom, játszottam már olyan ibanezen is, ami nem belépőkategóriás és nagyon jó hangszernek tartom, gyilkos az ibanez sound, de nekem akkor is a les paul a nr1. verhetetlen az a sound sztem, meg a formája, ennél szebb gitárfejet pl még semmilyen gitáron sem láttam. tudom, ez mind szubjektív vélemény :)

Új hozzászólás Aktív témák