Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz WRoli #4061 üzenetére

    Valószínűleg azóta le lett véve az a hírdetés, azért nem találod, hisz tegnap csak meg tudtad találni - ezért mondtam, hogy minden bizonnyal tárgytalan.

    Ez a 30k úgy értendő, hogy erősítő is kéne? Mert úgy használtban is igen-igen nehéz találni bármit is, és kicsit félő, hogy az ebben az árkategóriában található gitár+erősítő kitek inkább csak a kedved vennék el az egésztől... mondjuk nem tudom, aki használt már ilyesmit, az majd bővebben nyilatkozik nálam, de én egész biztosan inkább gyűjtenék akkor még és türelemmel lennék, amíg nem tudnék egy elfogadható minőségű alap szettbe fektetni. Azért gitározni csak-csak egy élmény. Legalábbis annak kell(ene) lennie. Ha az ember épp csak kezdi a gitározás, akkor meg nagyon fontos, hogy az legyen, az motiválja majd a továbbfejlődésre, gyakorlásra. És én igencsak félek, hogy élmény helyett csalódás és szívás lenne csak...
    Még ha erősítő nélkül kell is csak a gitár, ennyiért a low endből lehet csak mazsolázni, de úgy már talán azért el lehet csípni bevállalható gitárt.

Új hozzászólás Aktív témák