Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Plazmacucci #14008 üzenetére

    Tehát tulajdonképpen csak az eladhatóságot reklamálod. De valamit nem értek azért... ha neked is feltűnt, hogy nagy Cort mánia van (és nem csökken, inkább nő), akkor miből gondolod, hogy nem lehet eladni hatalmas bukás nélkül? Ha tényleg nagy a Cort mánia mostanság, akkor nem épp könnyebb eladni emiatt? :) Na meg mi a helyzet, ha valaki nem akarja eladni - nem azért veszi, hogy majd továbbadjon rajta?

    Tényleg a név az az extra (ami egyébként nem sznobizmus ugye), amivel egy neves gitárban több van? És tényleg számít? A formát értem, de a nevet.... Miért számít?

    [ Szerkesztve ]

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Plazmacucci #14008 üzenetére

    Egyébként még valamit nem értek. Ha neked aktív hangszedőd van a gitárodban, akkor valamiért ezt választottad. Lehet behatárolt egy világ, amit nyújt, de mégis ez kellett. Másnak miért ne kellhetne pont ugyanúgy, pont ugyanezért az a hangzásvilág?
    (Az Epiphone név miért cseng jól? Vagy jobban mint egy Cort? Elnézést minden Epiphone tulajtól, nem a gitárjainak minőségére fogom ezt érteni, csak a név csengésére, és személyesen nem is hiszek benne, hogy ennek van jelentősége, de ha már ezt a vonalat akarjuk szem előtt tartani és kiemelni... ez a név úgy cseng, hogy "nincs pénzem az igazira, ezért beérem az olcsósított változattal". Egy márka olcsósított sorozata, ami az eredetihez képest a spórolás utáni hajsza jegyében született - mert most már ez az Epiphone sajnos - nekem legalábbis nem cseng jól. Ismétlem, ha erre akarjuk a hangsúlyt fektetni... Lehet másnak igen, különbözőek vagyunk. Csak furcsa...)

    Sok rejtély tudom... :)

    izomhod:
    Na, gratulálok! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák