Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Szten Márs #7917 üzenetére

    Na igen, ez a probléma. Megoldás egy kölcsöndarab lenne de akinek van annak kell nekem pedig az, hogy mikor lenne rá szabadidőm kiszámíthatatlan így el sem hoznám senkitől mert lehet hetekig hozzá sem tudnék nyúlni. Elsőre 0 tapasztalattal viszont nem fektetnék be 60-80e forint között sem szívesen, ahogy néztem onnan kezdődnek az igazi gitárok kb.

    Még gondolkozom rajta mindenesetre, igazából azért lenne kissé csábító egy ilyen olcsóbb mert akár 1 év múlva is ugyanannyiért túl tudok adni rajta. Mellesleg nekem pl amit írtál fel sem tűnne igazán, mivel még jó gitár sem sokszor volt a kezemben így nem tudom összehasonlítani sem :(

    Köszönöm a kimerítő válaszokat!

    Womb: megnézek pár ilyen videót legalább egy kicsit okosabb leszek a témában :) Egyébként a leendő gitár tanulmányaim tankönyve is a youtube lenne, ahogy néztem rengeteg videó van és teljesen alap dolgokkal kezdik, az pedig, hogy látom, hallom és a kezemben is van már egész jó kiindulási alapnak.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák