Új hozzászólás Aktív témák

  • Ctrl+Alt~Del

    senior tag

    Justin guitar azon moduljánál, ahol tartok (igazából hónapok óta felé se néztem) az alábbi leckék vannak:

    Open 7th Chords
    Shuffle Grooves & Strumming
    12 Bar Blues Progressions
    Beginner Blues Solo
    Easy Blues Improvisation on Guitar
    12 Bar Shuffle Riff
    1Blues Songs For Beginners

    Igazából teljesen hidegen hagy az összes, meg a blues is. Skippeljem, vagy rágjam át magam ezeken ennek ellenére?

    Más:

    Rendeltem egy filléres expression pedált a Muzikertől. Hétfőn hozta ki a futár, félig felnyitott, üres dobozt (!). Semmi nem volt benne, csak a rázkódás gátló lufik. Ahogy elment a futár, hívtam is (a kollégám vette át a csomagot), hogy üres csomagot hozott, nem tűnt e fel neki, hogy féli szét van szakadva egyrészt a doboz, másrészt, hogy semmi súlya nincs.

    Azt mondta, hogy szokott olyan lenni, hogy csak egy számlát küldenek ki valakinek (lófaszt szokott). Felhívattam vele a főnökét, vissza is hívott, mondta, hogy a kereskedőnél reklamáljak. Megtettem, írásban is, telefonon is, azt mondták, pár nap alatt intézik, megnézik felvételen, hogy bekerült-e a csomagba az áru, utána valószínű küldenek valami becsület nyilatkozatot, hogy írjam alá, hogy tényleg üres volt a csomag, és valszeg küldenek egy újat. Azóta még semmi nem történt. Időközben a DPD is keresi, ki kellett töltenem egy nyomtatványt, 15 napjuk van állítólag, hogy megtalálják.

    Még szerencse, hogy csak egy 8500 forintos pedál, ha mondjuk egy 70 ezres Slash Cry Baby lenne, nem lennék most nyugodt. :O

    W | W | H | W | W | W | H

Új hozzászólás Aktív témák