Új hozzászólás Aktív témák

  • kaoszpapja

    aktív tag

    maga a guns is egy csak egy feltünés volt, ami nem volt képes kitűnni. írtak egy jó albumot, ami elég jó, de közelse elég, hogy annyire feltűnjenek mint ahogy a sweet child o mine-al lett, ami felvitte a legnagyobbak közé a guns-t és olyan eladást csináltak a Appetite For Destruction-al, amit aztán soha. a többi albumot is ez a szám vitte el szerintem. jó együttes, meg minden, mert mindíg van olyan bográcsolás, ahol minimum 3 számot végig üvöltünk :DDD. jó együttes, de nagyon messze van egy led zeppelin-től vagy egy black sabbath-tól, esetleg egy uriah heep-től. a guns-tól ez az új album pedig borzasztó :F. slash játékáról meg annyit, hogy nagy tudása van meg technikás meg minden, de nem engem nem kap el a fííling amikor lenyomat egy szólót, pedig én tudok vergődni rendesen :DDD a rajongókkal nincs semmi bajom :)

    nem tudom ki hallotta már a 2009-es hammerfall albumot, de... nah így kell albumot csinálni!!! :K minden szám teljesen elkülöníthető, mindegyik más, de mégis benne van az, hogy az egy hammerfall album. ebben az évben überelt minden albumot! ez az év albuma! :R

Új hozzászólás Aktív témák