Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz Moleman #26662 üzenetére

    Lehetséges az, hogy 9-46-osról 11-50-re váltva eltűnjön a nyakból a relief?! Nem fordítva kéne lennie?
    De, bár attól is függ, hogy milyen anyagból van a húr. De így hogy ennyivel vastagabb húrt tettél fel, elég fura.
    Biztos nem állítottad el a húrlábat húrcserénél?

    Vicces infó no.2, negyed fordulattal kintebb végetért az állítási lehetőség, onnantól már az anya jönne le a trussrodról (egy 5/16"-os hatlapfejű anya van rajta)
    Ha csak egy kicsit eltűnt a relief a nyakból és két negyed fordulatot kellett tekerj, akkor ott szerintem nagy a baj.
    Első körben - a nyak szemre egyenes? Én kezdésképp egyenesre állítanám a nyakat, ha úgy minden jó, akkor lehet kis görbületet adni neki.

    Az, hogy elfogyott a nyakpálca, na az szopás. Szerintem vidd el egy szervizbe, ha át akarsz állni ilyen vastag húrra, akkor nyerget cseréltetném plusz egyenesítsék ki mechanikusan a nyakat.

    Apróság, de a húrok vastagságát ezredhüvelykben mérik. Tehát egy 50-es húr az 50 ezredhüvelyk átmérőjű, a matekod nem adja ki. Egyszerűbb a húr aljától mérni az action-t, tedd te is azt.

    Ja, ezek rendes minőségi húrok? Ha ilyen aliexpress-es 1 dolláros szemetet raksza a Gibsonra, akkor
    1. dobd ki őket a p*csába
    2. megérdemled :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák