Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    AeSDé Team:
    Azt nem tudom, hogy alsóbb kategóriába jófejek-e, vagy sem, de felsőbb kategóriába nekem nem voltak szimpik.Egy több éve porosodó hangszert most sóztak el (talán) 160-ért (ha egyáltalán sikerült nekik), és miután még anno én is próbáltam azt, megkérdeztem ,hogy ezt hogy van képük összesen 10.000-rel olcsóbban adni ennyi idő után.Egyből jött is a válasz,hogy de az nem az, mert ez új szállítmány, ez japán meg satöbbi.jahm, vélhetően azért van (/volt) már 3 éve kifutó modellként feltüntetve.A több éve porosodó Jackson flying v tokról nem is beszélve, amit listaáron felül szeretnének hozatni, csak hogy az amúgy $120-s RR hard case az 45000 magyar pénzbe kerüljön.

    A fölöttem szólóknak annyiban igazat adok, hogy olyan hangszert vásárolj, amit szeretnél.Ha nagyon arra mész hogy csak legyen valami, aztán majd azon megtanulsz, és ha bejön akkor továbblépsz,- arra egy Valencia klasszikus gitár is bőven megfelel.35-40-ért meg kapsz Ibanez grg-270Bk-t , ami egy 3-4 évig bőven kielégítené az igényeidet, ahhoz egy kis orange kombó ha találsz használtan .(bár nem tudom mennyiből gazdálkodsz :D) és mehet a rock :D

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák