Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz Gorneck #14123 üzenetére

    500Gb WD 16mb, vagy egy 30gbos partició a vistának a többi a cuccoknak. Másolásnak/kitömörítésnek azért egyenletesnek kéne lennie, nem? Egy szép 6.7gbos fájlt tömörítettem ki. és az első pillanattól kezdve 2.30 percet írt ki rá, mármint nem csökkent az idő, mert csökkent a sebesség (nem mértem le, de több volt, mint 2.30p). A ramot felzabálta a rendszer közben, olyannyira, h az egerem is csak szaggatva ment. Jött az ötlet, h tuti pio, de (az a baj, h a kitömörítést nem tudtam újra kipróbálni) másolás közben, nem igazán megy fel 5% fölé a rendszer cpu használata. Persze a másolás vmivel izgibb ,mert ott folyamatosan nő az idő. Én ilyennel még nem találkoztam.. és kétlem, h a natív ahci mód lassítana ennyit, mármint folyamatosan. Persze kipróbálhatnám, h lekapcsolom az ahci-t, de nem rég raktam újra a rendszert épp azért, mert beakartam kapcsolni (csak épp nem úgy sült el ahogy terveztem) és valahogy nem hiányzik egy esetleges rendszer összeomlás emiatt. szal ezért érdeklődök mindenhol, hátha valaki találkozott ilyennel. Google sem volt túlzottan a segítségemre...

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák