Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lee56

    őstag

    válasz markzolee #2127 üzenetére

    Nekem ilyen csak egyszer volt, de az azért mert nem volt rendesen kompatiblilis a lappal az új proci, konkrétan ez ami most van, nekem is 800MHz-en ment egy Asus M2N-E-vel, és hiába állítottam bármit reseteltem restartoltam, ennél többet nem óhajtott menni, utána ujítottam lapot és voila működik ahogy kell, amikor pörög akkor gyorsan teszi, amikor ácsorog akkor visszavesz. :)

    Ha neked állandóan megy a gép akkor nem lenne még fontosabb az a rohadt cNq? Minek pörögjön olyan gyorsan mindíg? Gondolom nem konvertálsz vele állandóan vagy ilyesmi?!

    Gondolom nálad is valami ilyesmi gond lehetett a lappal (lapokkal), a procik viszonylag ritkán mennek tönkre :) Egy rosz tapasztalat miatt még ne mondj búcsút egy ilyen fontos funkciónak. :)
    Mondjuk te tudod, ha a fogyasztás mellékes szempont nálad, akkor használd egészséggel így. :)

    (#2128) - = Zk = - : Új AHCI-t írnak a leírásban, meg hogy béta, hát aki kisérletezni vágyik az töltse le nyugodtan, a többieknek azt tanácsolom; hogy hacsak nincs valami gondjuk az AHCI-val, várjanak a végleges BIOS verzióig.

    No Comment

Új hozzászólás Aktív témák