Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #6248 üzenetére

    Új receptek lesznek még, gyanítom Inazuma bejövetelekor annak a stílusnak megfelelő berendezések/épületek jönnek. Új pot területek is lesznek. (én bírnám ha lenne egy dragonspine szerű terület, ahol a hideg is jelen van, és ha nem fáklyázod ki a területed, akkor a látogatóid megfagynak míg eljutnak Tubby-hoz ;] )
    Szint emelés jó kérdés, idővel lehet nem ártana. Mondjuk én pont ezért se sietek, nekem rank7 még csak. Belépek, kiveszem a coin-okat, veszek 4 új receptet, majd berakom craftingra őket. Napi egy belépés miatt ki sincs használva teljesen.

    Közben jöttek leakek 1.6 utáni patch-ről. Spoilerbe, aki hozzá szólna, szintén tegye spoiler-be:
    - 1.6 patch után a 2.0 fog következni
    - Jön Ayaka és az electro MC (saját karakterünk felveheti az electro vision-t)
    - La Signora visszatér a sztoriban, és heti boss lehet belőle, utóbbi talán csak 2.1-ben
    Ezek nagyjából fedik egymást. Signora az kicsit meglepetés. Mivel az 1.6 stream végén feltűnt chibi Ayaka, így az ő érkezése logikusnak tűnik, és Inazuma is érkezhet ami magával hozza az electro szobrokat.
    ui.: Ezek elvileg megbízható forrásból származnak, de természetesen nem biztosak, senki ne vegye 100%-ra.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Shiro

    senior tag

    válasz Sirandrish #6248 üzenetére

    Én itt nagyon benéztem valamit. Mikor lvl8-nál megnyílt a második layout, azon oknál fogva, hogy annál is számolja az adptal energy-t, meggyőztem magam, hogy akkor az külön termeli a birodalmi márkát, ergo ha megvan a 3 layout akkor az már heti 15.000 birodalmi márka, ami tök jó mert meg tudom venni az összes karakter fejlesztő materiált a shop-bol.
    Hát nem! :O

Új hozzászólás Aktív témák