Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wandor0930

    aktív tag

    válasz Sirandrish #6196 üzenetére

    Én részben ezért álltam le a játékkal.
    Abszolút nincs kifullozva a csapatom, de így sincs igazán kihívás semmi.(nekem abyss se szimpi, abban ugyan van kihívás, de ugyan azokat ölni ott is mint bárhol máshol nekem unalmas.)
    Beleölhetném az időt hogy még OPbb legyen mindenki, de még ennyi kihívás sem lenne.
    Nameg így megvan az esély hogy a jövőben jön egy boss ami kihívás lesz és farmolásra késztet, ha mindent maxolnék erre sem lenne esély.
    Jelenleg napi 5-10 percet tolok bele, amivel megvannak a napi küldik, de ha meglesz a primo a fix 5csillagosra akkor teljesen félreteszem amíg nem jön egy új terültet vagy a dendro.

    Eventekbe belenézek, a mostani nem volt rossz mert új karikat tudtam benne kipróbálni gyorsan le is lehetett tolni, de a bújócskásba egyszer léptem bele aztán hagytam is a francba, nekem az ilyen időhúzos dolgok nem jönnek be.
    Simsezni annyit simseztem amit a küldi megkövetelt, azzal sem vagyok hajlandó játszani.

    (Már odáig jutottam hogy idegesítenek az átvezető animációk, amik az elején tök faszák voltak így fél év+ távlatából inkább kikapcsolnám.)

    Nagyon kíváncsian várom hogy ha jön új terület milyen tartalmat tudnak hozni a játékba, mert ezek a kis frissítések engem nem tartanak itt, sőt nálam az eventek színvonala is csökkenőben van, néha azt érzem rajtuk csak azért vannak mert valami kellett.

    Lassan tényleg megvagyok a fix pittyre a primóval és parkolópályára teszem, de már kell is ez a pihenő úgyérzem.

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #6196 üzenetére

    Tudtommal Ganyu erősebb mint Hu Tao, csak ugye nála célozni kell ami problémásabb, főleg mobilon. :P Egyébként jogos, de ennek ellenére kéne valami kihívás lehetőség. Felőlem lehetne akár csak simán acsi formájában is, ami most is van csak éppen nem nagy kunszt, és a jutalom érte lópikula. (kéne több kozmetikai cucc)

    F34R: Jogos, tudom hogy sokan még így is nehezen haladnak. Tekintettel rátok nem kérek "kötelező" HC-t, csak lehetőséget aminek kihagyásával nem veszít senki semmit ami haladást befolyásolja. ;] (ismétlem, kozmetikai cucc maybe? egyedi tervrajz pot-ba?)
    Amúgy a mostani event ugye független a saját csapatodtól, tehát ha ez ment, akkor a tudásod megvan. Amennyiben máshol mégis szenvedsz, nehezen megy, az a csapatod hibája.

    wandor0930: Én megunni nem fogom ettől, van más mobil játék ahol ennyi időt se szánok rá, mégis lelkiismeretesen naponta belogolok a login alapú jutalmakért több éve. Pedig nem is tervezek játszani velük, csak gyűjtögetek. :U
    Eventek amúgy szerintem jópofák, bár tény hogy gyakran túl egyszerűek, de a fele így is érdekes.
    Primo gyűjtögetéssel nem állok le én akkor se ha meglesz az újabb 1 fix, mert következő Ayaka, de utána jön majd egyszer Baal is, és bármikor beeshet egy Ganyu re-run is.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák