Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #6193 üzenetére

    Ne használd Hu taot <- Ez csak a magamnak keresek kihívást részre jó, a problémát nem oldja meg. :P Nem azért szereztem meg, húztam fel, és fejlesztem azóta is, hogy eldobjam. Igen, most Eula új és más ezért vele tolom legtöbbször, és így nem egy szempillantás a legtöbb harc, de még vele is eljuthatok ide. Tudom korábban én is írtam, hogy ez egy casual játék, gondolni kell a casual játékosokra akik jóval kevesebbett és gyengébben (nem ilyen tudatosan) játszanak, főleg ha mobilról teszik ezt, ahol az irányítás is rosszabb.
    Viszont dobhatnának nekünk is valamit abyss-on kívül, ahol tesztelhetjük, feszegethetjük a határainkat. Bár abyss pont erre van, csak ott nekem felemás a helyzetem: Team 1-ben Hu Tao és Zhongli van, velük röhögve lemegy minden, míg Team 2-ben Eula most került be és így már jobban megy, de még eléggé el van maradva így is ez a csapat.
    Vagy ezzel a problémával egyedül élek? ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák