Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Sordoran #6194 üzenetére

    Hónapokig készültél a játék legOP-bb karakterére hogy garantáltan megszerezd. Megszerezted hozzá az 5 csillagos fegyverét, majd alápakoltál egy OP csapatot, akik csak azt hivatottak elősegíteni hogy Hu Tao még OP-bb legyen, majd csodálkozol hogy könnyű a játék. :)
    Érzed az ellentmondást?
    Persze lehetne minden bossnak 30szor annyi HP-ja, de akkor mi lenne azokkal akik most sem boldogulnak? Vagy legalábbis nehezebben?
    Ha plusz rewardot adnának a HC kihívások, akkor megint nem lenne fair a casual játékosokkal, ha meg nem adna semmit, akkor max 2szer mennél neki te is, mert különben nem lenne értelme.

    Az hogy a Casual réteg felé megy a játék, az eventekből mindig lejön. Bárki megtudja csinálni általában a maxot is, de arra mindenképp figyelnek hogy az igazán értékes reward (Primo), az gyakorlatilag ingyen legyen :)

    Abysshoz. Kecsing elég gyenge 5 csillagos, de pl secondary teambe egy Zhonglival és egy Xinquival megtámogatva igen szépen írtott nekem, meg mostanság a napi teendőket is velük csinálom, hogy legalább az a napi 20 perc amit a játékra szánok, az valamennyire szórakoztató legyen :D

    Hja még valami. OP Ganyu ide vagy oda, meg szuper teamek, de mobilon a napikkap is izzadok...le a kalappal azok előtt akik azon tolják :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • F34R

    nagyúr

    válasz Sordoran #6194 üzenetére

    En pont forditva vagyok... szeretnek OP lenni de nem tudok. Nem akarok sok idot elbaszni megis sikerul. Nekem amiket emlitettek max 1 ora eleg lenne belole. Ehelyett mindig szivok valamivel. Viszont a mostani Event nekem is lement elsore, minden nehezseg nelkul.

Új hozzászólás Aktív témák