Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz wandor0930 #5398 üzenetére

    Ezt nem tudom biztosra amúgy, minden karakternél meg kell nézni. Valahol józan ész alapján magad is eldöntheted, de néhol érdemes utána olvasni, hátha van valaki okos és türelmes aki kiszámolta melyik a jobb. lvl6-ig amúgy sima liba, ez minden karakternek el lehet érni, utána válik kérdésess, mire költöd a heti bossokból eső talent material-t. A koronát pedig (lvl10 material) már tényleg csak a legfőbb karakterednek érdemes, hiszen abból kevés van nagyon. (aki kezdetek óta játszik még az is csak második karakterét húzhatja vele)
    Tegnap össze dobtam magamnak Eula material list-et, hogy elő farmoljam magam, de nincs sok dolgom. Egyedül Dandelion seed és a talent könyvek kellenek még, többi vagy megvan, vagy még nem elérhető. Állítólag kapott megint egy stat buffot, pedig eddig is azt írták erős lesz. :Y

    ui.: A #5397 gondolom nem nekem szólt, nem én írtam heti bossok-ról. :P

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák