Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz F34R #4020 üzenetére

    Ezt miért kár nézni? Szerintem tök jó tudni hogy egy karakterben milyen potenciál van.

    Üdv. Johnny

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #4020 üzenetére

    Ilyet se fogunk mi halandók látni. :D Nálam ma bevillant az 50k dmg achievement vele Oceanid-on, szóval... jah. :U Persze még messze nincs kész, jelenleg lvl80+, talentjei mind lvl6, fegyvere itt még primodal jade winged-spear volt lvl80-as, ezt közben cseréltem a szintén 80-ra felhúzott Staff of Homa-ra. Artifactok kissé kacifántosak, kettő 4 csillagos, egy pedig nincs még felhúzva. És ugye a csapat is alakul, Zhongli törzstag, Bennett-et elkezdtem húzni, és Yingqui is el lesz kezdve. Így második nap azt mondom erős, van sebzése bőven, az életereje miatt viszont kell figyelni. A fegyverhez farmoltam domain-t, ami pont leszívja az energiát. Így se Hu Tao, se Bennett Q-ja nem volt használható csak nagy ritkán, tehát heal nuku. Így minden kör végén ki kellett jönnöm healelni, vagy kajálni.
    Terv szerint fegyvert felhúzom 90-re, és a csajszit is, ki akarom maximalizálni amit tudok. 2 talent itemem van, ezt még átgondolom melyiket húzzam. Az E-je amúgy beteg, tegnap néztem számszerűleg 1.1k ap nélküle, elcsattintva felugrott 2.5k-ra, ez azóta durvább a staff miatt. :DDD

    ui.: A sztori küldetése amúgy jó lett, imádom a japán szinkronhangját. Jó kis másfél órás kikapcsolódás volt végig menni rajta. A végén a domain-ben azért jól elakadtam kétszer is... :U

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák