Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Sordoran #3594 üzenetére

    Én másképp látom!
    Én nem vettem még semmit csak Blessinget meg a BP-t, és így is megvan minden 4 csillagos karakter, plusz 4 darab 5 csillagos is.
    Nem létezik hogy olyan fegyver essen amit valakire ne tudnék rárakni.
    Ellenben korábban mondtam hogy esett 2 darab Skyward Atlas is, így gondoltam egyet és az addig totál hanyagolt Ningguangot elkezdtem felhúzni, és láss csodát..imádom! Teljesen más vele a harc mint az eddig játszott karaktereimmel, és csak most fedeztem fel, holott már hónapok óta megvan..
    És ott van még Benett, Xiangling, Razor, Xinyan, Beidou, Chongyun, Sucrose, Diona, és még sorolhatnám akiket amúgy szívesen megnéznék hogy mit tudnak 90es szinten...
    Szóval ismételve önmagam...kizárt hogy olyan fegyver essen amit nem tudsz használni.
    Az lehet hogy nem az éppen aktuális kedvencre fog esni, de az ziher hogy nem jársz rosszúl egyikkel sem..
    itt meg is kérdezném hogy ki használ még Skyward atlast? :D Van még egy, aztán lehet rejtőzik még egy faja karakter a talonba :DDD

    Egyébként egy tökéletes világban 1 euro lenne 100K primogem, és azt is leakcióznák 95%al minden második nap, és akkor mindenkinek meglenne minden :D

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák