Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #5054 üzenetére

    Csak mert nem húztad fel eléggé. :P Nekem ő a main dps, és eszembe sincs lecserélni. Csak a B csapatba keresek még egy dps-t (Eula vagy Ayaka esélyes majd a pozícióra).
    És nincs másik pyro-m se most a kalandozó teambe, valamint lehetne jobb support mellette. Ez korábbi videó, azóta még erősebb (talent és artifact fejlesztés) lett, és még mindig van hova fejleszteni. Biztos van és lesz még több jobb karakter, de Hu Tao is megállja a helyét. HP-ját se kell már figyelni, csak legyen mellette egy pajzsos.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #5108 üzenetére

    Biztos esett lila is, 10-ből legalább egy 4*-os. :P Gratula fegyverhez, ezt kb. minden claymora használónak oda adhatod, így érdemes felhúzni.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5123 üzenetére

    Ebből is kimaradnak a PS-esek. :U Amúgy most nehéz helyzetben vagyok, banneren a 3 Rosaria után 2 Fischl jött, szóval ez hatalmas mák, DE még egy utolsó Fischl kéne C6-hoz. :DDD Viszont nem akarom ellőni az 5*-t most lehetőleg. Ha jól számoltam eddig 50 wish utolsó 5* óta, szóval talán még 2x 10 mehet. (bár ha egy Qiqi vagy Keqing esne annak örülnék, mert őket nem bánnám, és következő 5* fix eventes)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5126 üzenetére

    A PS külön van sajnos. Felül van az auto import, és ott csak PC, Android és iOS van. Kézzel pedig biztos nem viszem fel. :U Aztán nehogy mégis így legyen. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #5133 üzenetére

    A statok nem rosszak, de a set szerintem jobb lenne a Crimson Witch of Flames. A gladiator's ad 18% ATK-ot, de tudtommal (javítsatok ki ha tévedek) ez csak a base ATK-ot veszi alapul, tehát karakter base ATK és a weapon ATK. Mivel Hu Tao az E-jével nyer rengeteg ATK-t HP alapján, így az a bonus ATK már nem nyer belőle semmit. Ellenben a Crimson set 2-es bonus 15% pyro-t ad, ami minden auto attack-ra érvényes E ideje alatt. A 4-es set nem tudom melyikkel jobb, de ez mindkettőnek erős.
    Ami még érdekes kérdés, az a circlet %HP, itt én inkább crit rate-re gyúrtam DE nálam a Staff of Homa van ami csak crit DMG-et ad. A neked meglévő PJWS viszont crite rate-et ad, amivel lehet már elérni jó crit értéket. De ennek a matekjába nem megyek bele, nem is tudok igazán. :DDD Viszont a goblet-et irigylem, nekem csak 4* pyro DMG-esek vannak. :(((

    ui.: Közben drukkoljatok, rámegyek a Fischl C6-ra. Még egy kell belőle, de félek 5* előbb fog esni. De lehet így is megkockáztatom, még van 22k primom. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #5138 üzenetére

    Bárkinek jó lehet a gladiators 18% ATK akinek az a fő stat. Viszont Hu Tao-nak a base ATK a legkisebb, így nála nem dob annyit. Hiába van sok ATK-ja ha elnyomja az E-t, az már bonus ATK, tehát arra nem hat a 18% bonus.

    Jó, lehet köpködni, de még én is leköpném magam. :DDD Mai első 10-esben Lion's roar 4* kard, másodikban Fischl. Így meglett a C6 (első C6-om), és 70-es pity-vel várhatom Eula banner-t. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #5141 üzenetére

    Azzal nem tudok mit csinálni még, de most nem fogom a többi, már elérhető nyersanyagot előre farmolni mint Hu Tao-nál. :P 18k primom maradt, és 70-es pity-vel vagyok, tehát ha akarom biztos meg tudom szerezni. Kérdés, hogy ha következő 5* nem ő lesz, tovább akarok-e menni és ellőni maradék primom. Kivárom 1.6-os patch leakeket majd azért, hogy mi várható később. Ayaka kell nagyon még, de ő van olyan messze, hogy addigra újra fel tudom hizlalni a primo készleteim, de ehhez az kell, hogy köztes patch-ekben senkit ne kívánjak meg.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5145 üzenetére

    Jelenleg két dendro van kilátásban, egy 4* és egy 5*. Utóbbi biztos csak banneres lesz, de én a 4*-osra rá mondanám, hogy az mindenkinek ingyen megszerezhető lesz. Több ingyenes karakter is van, valamint eventek során lehetett szerezni még (volt Fischl, vagy a Lantern Rite során választhattunk négy közül), így biztos a jövőben is lesz ilyen. Erre pedig tökéletes alkalom lenne az új elem bevezetése, ahol egy ajándék (event során megszerezhető) 4* karakterrel mindenki bele kóstolhatna a dendro elem működésébe.

    F34R: 1.5-ben Eula & Zhongli re-run várható, 1.6-ban dendro 5* és talán Klee re-run. Ezután még 1.7-ban jöhet új 5* és még egy re-run, vagy nem kizárt Ayaka se, mint pre-Inazuma event melletti karakter. Meglátjuk, mi lesz. :K
    A dendro pyro-val nagyon csúnyán sebez, mikor farmoltam olyan helyen ahol volt dendro ellenfél, akkor az fájt. :P

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #5150 üzenetére

    A Blood Blossom hatás (ami E alatt auto attack után 4 sec-enként okoz ellenfélnek pyro sebzést) is sokat számít, valamint Hu Tao-nál a folyamatos charged attack is hatásos. Játék stílus függően jó az a 35% is, csak akkor ennek megfelelően kell harcolni (folyamatosan csak auto attack-ot tolni). Nálam ez már nem áll meg, nagyon durva sebzést csinál nálam a charged attack is, és ha van elég energy recharge, akkor a Q is gyakran csattan. :DDD
    Barbara nem rossz amúgy hozzá, az E-jével lehet vaporize-olni. Bár én jobban szeretem a pajzsot (Zhongli, vagy esetleg Noelle, és vele már a heal is pipa), és bár Xinqgiu is nagyon jó (szintén E-vel a vaporize), de ő még kicsit gyenge nálam és nem is szimpatikus. Bennett a legjobb heal, mivel 70%-ra tolja csak fel, így Hu Tao E után 49% hp-ra esik vissza amivel pont megvan az 50% alatti bónusz sebzés. DE ha korán csattintja a Q-t az ember, vissza ugrik 50% fölé, és oda a bónusz, így inkább heal nélkül tolom. Ha elég jól fel van húzva, nem is kell mellé heal, csak egy Zhongli. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5123 üzenetére

    Velem aztán nem tolnak ki, igen, kézzel felvittem a sajátom. ;] Sajnos eleje lemaradt, mivel már több mint 6 hónap telt el mióta játszom. Ami izgalmasabb, az egy Mona még a karakter bannerről.

    Jóval kevesebbet költöttem wish-elésre, de ugye nekem van még 18k primom jelenleg is, és december közepéig eléggé hanyagoltam az eventeket (csak a napikat toltam le, még a BP pass-al se törődtem).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5155 üzenetére

    A legelső 5* Mona volt karakter eventen, szóval azóta nem. :D De ez csak két húzás volt, majd a következő lesz izgalmas, Eula vagy valaki más fog-e jönni. Amúgy nem volt sok idő, mivel akartam rögzíteni azért, így gyors végig fotóztam telefonnal history-t, aztán manuálisan bepötyögni nem volt csak 10-15 perc weboldalon.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5161 üzenetére

    Attól tartok csak, hogy ez a szerencse elpártol tőlem Eula és majd Ayaka érkezésekor. :U Amúgy vicces látni az Ayaka simp-eket, akik már kb. Ganyu óta minden banner-t skippelnek, hogy biztos legyen az Ayaka-juk, közben hány karakterről maradnak le. Pedig a kisasszony érkezése folyamatosan tolódik. :DDD De még ezt a folyamatos csúszást is pozitívan élik meg, mivel egy tipikus gacha játék így az új karakterek mindig erősebbek a régieknél, tehát minél később jön ki, annál erősebb lesz. :U

    Zhongli kérdésben amúgy nem tudom, ha szerencsénk lesz, akkor még a Zhongli banner előtt, vagy alatt jönnek ki infók Baizhu-ról. Azzal pedig már könnyebb lesz dönteni. Nekem törzs tagja csapatomnak Zhongli, így tudom ajánlani. A dendro viszont nem tudom még milyen lesz. Baizhu-t én supportnak képzelem el, esetleg képes lesz healelni is. Nekem viszont most második main dps kell, erre pedig Eula van kinézve. Ha lesz ingyen dendro akkor annak örülni fogok, de ha nem, akkor lehet egy ideig nem fogok rendelkezni ilyen elemű karakterrel.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5175 üzenetére

    Fú, én ettől a folyamatos hátralökéstől, feldobástól világgá mennék. :DDD Már csak ezért is imádom Zhongli-t, hogy ha fenn a pajzs, nem tudnak félbeszakítani és folyamatosan támadhatok. Abyss-ba is lenéztem, és második csapatban nincs pajzsos, de már nézegetem mit tehetek ellene. Bár Mona dummy-val letudom foglalni őket, de az mégse ugyanaz. (gondolkodok Noelle-ben, de Jean-el már van healem, így néztem Xinyan-t, de Xiangling jobb pyro support, szóval nehéz kérdés)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #5210 üzenetére

    Ebben nem kell reménykedni, BIZTOS kapsz 5* karaktert event banneren 90-ig. Viszont 76-nál már él a soft pity, tehát szerintem 5 húzáson belül esni fog valami. Mivel előző Venti volt, event karakter, így következő 50-50% hogy kiemelt lesz. Tehát mostani bannerről Childe-re van 50% esélyed, vagy kivárod új patch-et, és onnan Zhongli vagy Eula eshet várhatóan.
    Childe-al kapcsolatban nincs tapasztalatom, de sokan szeretik, Zhongli az ultimate support karakter, Eula pedig (várhatóan) monster dps lesz. Mindegyikkel jól jársz.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #5212 üzenetére

    Ha nem kell semmi erről a bannerről (se 4*, se Childe) akkor felesleges nyitnod. Lehet következő banneren olyan 4* lesz akit szeretnél, már ezért is érdemes várni. Mindig a kiemelt 5* és 4*-osokat kell számbavenni, és akkor húzni csak ha kell közülük valaki. Ha egyik se kell, akkor inkább várj, csak azért ne húzz, mert megteheted, főleg ne 76. pity-nél, mert itt már hazárdjáték. ;] Persze ha kell Childe, akkor húzz bátran, lehet kiesik. Amennyiben egy standard esik, azzal pedig úgyse tudsz mit tenni (mármint lényegtelen hogy most, vagy következően esik), közöttük is vannak nagyon jók.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #5217 üzenetére

    Az az Azhdaha-s talent material. Szóval csak a talentet fogod tudni lassan húzni lvl7-től, de ha tényleg bejön az, hogy át lehet váltani a talent materialokat, akkor talán gyorsabban menni fog. ;)

    Roland861010: "Tehát mostani bannerről Childe-re van 50% esélyed, vagy kivárod új patch-et, és onnan Zhongli vagy Eula eshet várhatóan. Childe-al kapcsolatban nincs tapasztalatom, de sokan szeretik, Zhongli az ultimate support karakter, Eula pedig (várhatóan) monster dps lesz. Mindegyikkel jól jársz." <- ezek után húztál, kiesett és most bánod, csak magadra vethetsz. :U Amúgy tényleg nem rossz, szóval ne bánd nagyon.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #5247 üzenetére

    Mármint mire gondolsz, kapjunk osztalékot? :DDD Amúgy az meglepő picit, hogy Zhongli volt a legnagyobb bevételt termelő. Én inkább Ganyu-nál és Xiao-nál éreztem nagy hype-ot, bár nem sokkal vannak lemaradva. Inkább csak azért van előnye Zhongli-nak szerintem, mert akkor még többen játszottak.
    Amúgy jó lenne, ha ennek a pénznek egy részét több fejlesztő felvételére fordítanák, akikkel gyorsabban és több tartalmat varázsolnának a játékba. Igaz hogy korlátozott a térkép (6 nagy régió, és gyaníthatóan ugyanennyi kis zóna lesz), és ezzel nem fognak annyira sietni, de több sztori küldetés, és eventek azért lehetnének. Illetve nem is több, hanem tartalmasabb, nagyobb szabású.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #5259 üzenetére

    Értelme nincs klasszikus pvp-nek itt. Pont Hu Tao lehetne példa, de sok más hős is bőven többet sebez, mint amennyi életerőnk van. Persze ezzel lehetne játszani, hogy a játékosok csak tört részét sebzik egymásra, de ez minden hősnél külön számolandó lenne, tehát sok munka a balance-ra.
    Vagy képzeljük el, Ganyu charged shot-okkal hogy találnád el ellenfeleket mobilon? Ha Xiao fel-le repkedve sebez, hogyan harcolsz ellene? Röviden, szerintem a klasszikus pvp-t el lehet vetni, a játék alapjaiban nem kompatibilis ezzel. :K

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Shiro #5265 üzenetére

    Aláírás szerint ez csak google play és app store bevétel, nincs benne PC és PS. Abban nem vagyok biztos, de ez lehet hogy első napos bevétel ráadásul, tehát egész időszakra több. (bejött a karakter, és mennyit költöttek rá első nap)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #5268 üzenetére

    Tudtommal a pc-mobil esetén ahol előszőr vásároltál, ott tudsz onnantól kezdve csak vásárolni. Tehát aki pc-n vásárol, az azután nem tud mobilon, és fordítva, de az hogy hol játszol többet lényegtelen. (amennyiben mégis tud vásárolni máshol, ez sem befolyásolja a tényt, hogy van még ps és pc vásárlás ami itt nincs mérve, az hogy ezután hol és mire használja fel már lényegtelen)

    Mindeközben, holnap (péntek) este 6-kor lesz elvileg 1.5 előzetes stream. Zhongli és Eula chibi figurával reklámozzák, tehát ők kaphatnak banner-t. ;)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #5277 üzenetére

    Nem lesznek közös banneren, nem is tudom miből gondoltad. :U A kiemelt 5 csillagosok MINDIG külön banneren voltak eddig is. Igen, valószínűleg Zhongli banner nyit az új 4* pyro csajjal, és 1.5 patch második felében jön Eula banner. Bár nem bánnám ha fordítva jönnének.

    Roland861010: Kapsz prototype-ot és elégedetlen vagy. Fordítva játszod a játékot? ;]

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5283 üzenetére

    Pletyka csak, de állítólag kapni fogunk egy ajándék Diona-t 1.5-ben (mármint gondolom quest/event teljesítés után). Ennek nagyon örülnék, mert csak Diona nincs meg 4*-ok közül. :DDD

    Amúgy a mennyit költsünk játékra témához, én is hasonlóan állok hozzá, de inkább idő és élmény alapján. Tehát nem kell hogy a legjobb legyen, de ha sok időt töltök vele, akkor csak szórakoztat a játék, tehát megéri áldozni rá részemről. :K
    Márpedig a napi 1 óra játék megvan, hétvégén, event alkalmával több is lehet, így a havi 4-5ezer forint egyáltalán nem sok érte. (ha csak 1 óra / nappal számolnék 5000Ft/hó-val, akkor is napi szinten, tehát óránként 167 Ft, ez nagyon occó)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5310 üzenetére

    Az új story szálhoz valaki írta fb-n, végre kihívás volt benne. Nem tudom, én nagyon könnyen levertem minden ellenfelet. ;] Az Abyss herald inkább csak hosszabb harc volt, de nem nehéz.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #5317 üzenetére

    Mivel nem lehet minden buildet tesztelni azonos körülmények között, illetve mérni is nehéz (dps=sebzés per másodperc lenne a lényeg, de pl. nem mindegy, hogy egy ellenfél, több, milyen elemű ellen harcolsz, mert mindegyikhez más build vagy taktika kellhet/hatásosabb), így vannak eltérő vélemények kire melyik jobb. Ez nem jelenti azt feltétlenül, hogy valaki téved (legalábbis konkrét buildeknél ritka), de a különbségek nem olyan nagyok, hogy számítson. Ha kiépítesz valakit akkor így is úgy is nagyon erős lesz. Azt a buildet válaszd amelyik neked jobban megfelel, ehhez pedig kell, hogy átlásd adott karakter működését, és milyen pozícióban van.
    Ahogy haladsz előre a játékban, úgy tisztulni fog, és magadtól is ki tudod keresni, vagy akár eldönteni is kinek mire érdemes menni. Addig pedig ha elakadsz, kérdés van, tudunk segíteni. De a legfontosabb tényleg az, hogy legyen tapasztalatod a karakterekkel, és átlásd őket.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5323 üzenetére

    Tegnap rekordot töltöttem, játék idő minimalizálással. Beléptem, elvertem a resin-em CR-re, majd commission és vége. 1 resin nem töltött vissza, tehát 8 perc se volt. :DDD Fáradt és gyenge voltam nah, nem volt kedvem játszani. :(

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #5326 üzenetére

    Nem ésszerű folyamatosan minden ellenfelet leölni. Ilyen alapon elkezded a pálya "elején" és végigmész minden ellenfelet megölsz, minden nyersanyagot begyűjtesz. Talán 24 óra nem is elég rá. És mire mész vele, ha a heti bossok, és napi resin korlát miatt úgyis hiány lesz más anyagból?
    Nekem is volt, hogy kellett farmolni Fatui Agent-et, Abyss Mage-et, Whopperflower-t vagy íjas hilit. Viszont itt kinéztem néhány pontot (vagy akár összeset ha ritka) ahol vannak, azokon végigszaladtam naponta 2-3 hétig és kész. Magasabb WL-en jobb/több loot miatt ennyi elég. Felhalmozhatnám őket azzal, hogy minden nap mindent ölök/gyűjtök, de inkább csak akkor és csak azt amire szükségem van. Bányászat és virágok ugyanez.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5328 üzenetére

    Vagy mindkettő, 3 órán át vered eliteket 70ezer mora-ért, és közben betölt a resin is, 60ezer mora-ért, az együtt 130ezer már. ;]
    Igazából itt van a lényeg, lehet egész nap játszani, és lesz (a mora formájában mindig használható/hasznos) jutalom, de megéri az a sok meló és idő? Én inkább csak akkor és csak azt farmolok amire szükségem van.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #5347 üzenetére

    Biztos hogy csak 2.0-ban jön Inazuma. Korábban 1.6 volt pletykálva utolsó patchnek előtte, majd bekerült képbe még az 1.7 is, de már egy 1.8 is kilátásba került. Megelőző patch viszont pre-Inazuma lehet, Ayaka-val és sztori felvezetéssel, DE ez még mihoyo-nál is folyamatosan változik szerintem. Szóval várjuk ki. ;)

    Nekem is tetszik ez az 1.5 előzetes alapján, minden felsorolt dolog érdekes. Új bossok remélem taktikásabbak lesznek azért. Erős csapattal már brute-force le lehet tolni mindent. A farkas és Childe gyenge csapattal még kihívás, de ha erősek a karaktereink akkor pofájukba állunk és ütjük, no brain harc.
    Kapunk Diona-t, azzal meglenne minden 4* karakter, de Yanfei nem lesz meg... :U 70-es pity-nél nem húzok már majd, Zhongli megvan, Eula kell. Persze ha tudnám biztosra, hogy következő 5* nem event karakter, akkor húznék. :DDD
    Amúgy a housing videójánál ki szúrta még ki, ahogy háttérben Qiqi-t kergeti Hu Tao? ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #5358 üzenetére

    Nem rossz, bár az emberek inkább 5 csillagosért csinálnak rituált. :DDD Majd lehet én is kipróbálom azért, most 70 húzásnál járok, tehát még 4-5 mehetne mielőtt kezdődik a soft pity.
    Zhongli/Yanfei banneren nem akarok húzni majd, félve az 50/50% 5*-ostól, de ha a következő egy standard lesz, akkor meg bánnám ha nem húzok. Nagy kár, hogy legalább ezt nem lehet tudni. Vagy külön jelölni/kérni, hogy következő legyen egy standard, és azután kérjük fix-en az event karaktert. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Shiro #5362 üzenetére

    Nem rossz ötlet, egy hasonló dolog jó lenne. Amire én gondoltam még egy sima kapcsoló lenne. Ezt is lehetne valami craftoláshoz kötni. Röviden, ha bekapcsolod, akkor nem kapsz 5 csillagost alábbi két mód közül valamelyiken:
    a, Számláló szüneteltetés, tehát nem kapsz 5* karaktert, de nem is számol. Pl.: nálam most 70 wish után megállnak, és ha pörgetek még 30-at, majd vissza kapcsolom, akkor 70-ről folytatódna tovább az 5*.
    b, A számláló nem állna meg, és nézné hol jársz. Tehát szintén előző példa szerint, 70. wish után pörgetek még 30-at, tehát fixen járt volna egy 5*. Megjegyzi a rendszer, és mikor vissza kapcsolom, akkor következő wish azonnal egy 5* lenne. Ha csak 10-et pörgetnék, akkor pedig 80 wish után szálnék be, tehát élne már a soft pity, de még nem garantált.
    Ezzel tényleg csak azt érnénk el, hogy nem lőjjük el az 5*-ot. Persze Mihoyo-nak ebből nincs semmi, ő úgy számol, hogy lődd el, aztán ha nagyon kell másik karakter, vegyél crystalt. ;]

    F34R: Sajnos minden jel arra utal eddig, hogy Zhongli és Yanfei egy banneren lesz. Rajongói szavazás alapján sokkal többeket mozgat amúgy Yanfei és a bannere mint Eula. Egyrészt utóbbira (elvileg) kisebb esély van megszerezni is, és Zhongli nagyon sokaknak kimaradt aki pótolná.
    Amúgy a két új artifact set nagyon érdekel, szerintem azt a domain-t fogom agyon farmolni amint bejön. Zhongli-nak tökéletes az egyik set, másik pedig Eula-nak, meg kb. minden physical dps-nek. Jelen állapot szerint lehet ellövöm primomat Eula banneren ha első 5* nem ő lesz is, szóval már számolok vele. Viszont előre nem tudok rá farmolni úgy mint tettem Hu Tao előtt, mert se artifact, se talent materialja amit új heti boss fog dobni nincs még. :O

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #5382 üzenetére

    Az hogy lemegy minden boss lényegében bármilyen csapattal elérhető, ha elég erősek. Innentől kezdve már az a cél, hogy minél előbb lemenjenek. ;] Éppen ezért nem is kell annyira a legjobb csapatra menni. Olyan karakterekkel játssz akikkel élvezed a játékot.
    Egyedül a spiral abyss lehet kihívás, oda tényleg úgy kell kialakítani nem egy, hanem két csapatot, hogy az megfeleljen az ellenfelek ellen. Viszont ha ezt nem számoljuk, akkor a legjobb csapatok tényleg csak az ilyen 2 perc helyett fél perces csaták vagy rövidebbek hajszolása lesz. (durva eltérések lehetne időben, de ugyan úgy leütöd, lényegen nem változtat)

    WoW-ot felejtsd el nyugodtan, bár bele lehet mélyedni, de itt nincs kézzel fogható jutalom azért, mert a legjobbakkal mész.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz wandor0930 #5394 üzenetére

    Még ha arra gondol, hogy az a legfontosabb itt is akad kivétel. Pl. Hu Tao-nak inkább az E fontos elsőnek, nekem is ez lett már lvl10, most jön az attack is. Ezen kívül electro Fischl-nek is E kell, és a physical Fischl-nek lényegesebb az attack nála.
    De amúgy amit leírtál teljesen helytálló, a DPS-nek mindent ki kell húzni, a supportnak lehet esetleg kihagyni. Pl. felesleges neki az attack, ha csak az E és Q van használva míg átváltasz rá. Ha állandó jelleggel van jelen adott support, akkor persze lehet többit is, csak nem prioritás. :K

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz wandor0930 #5398 üzenetére

    Ezt nem tudom biztosra amúgy, minden karakternél meg kell nézni. Valahol józan ész alapján magad is eldöntheted, de néhol érdemes utána olvasni, hátha van valaki okos és türelmes aki kiszámolta melyik a jobb. lvl6-ig amúgy sima liba, ez minden karakternek el lehet érni, utána válik kérdésess, mire költöd a heti bossokból eső talent material-t. A koronát pedig (lvl10 material) már tényleg csak a legfőbb karakterednek érdemes, hiszen abból kevés van nagyon. (aki kezdetek óta játszik még az is csak második karakterét húzhatja vele)
    Tegnap össze dobtam magamnak Eula material list-et, hogy elő farmoljam magam, de nincs sok dolgom. Egyedül Dandelion seed és a talent könyvek kellenek még, többi vagy megvan, vagy még nem elérhető. Állítólag kapott megint egy stat buffot, pedig eddig is azt írták erős lesz. :Y

    ui.: A #5397 gondolom nem nekem szólt, nem én írtam heti bossok-ról. :P

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz wandor0930 #5400 üzenetére

    Nem olyan sokkal vészesebb mint bármely más "virág". Illetve de, egy problémám van vele: kell egy anemo karakter a szüreteléséhez. :DDD Sőt, inkább kettő, hogy ne kelljen várnod míg CD-s az E-je. Mikor meglett Jean miatta kellett farmolnom, de hamar meglett a lvl80+. Van pár hely ahol van több egymás mellett, pl. a város körül, a cyro regrisvine közelében és F34R által emített cliff-nél is, csak oda macerás eljutni, mert nincs közelében teleport. 1.5-ben mondjuk ott lesz új domain, szóval az pont jól jön erre.
    Az interaktív térkép sokat segít, ráadásul gyakran egy helyet jelöl, de ott akár több is lehet. A respawn amúgy úgy emlékszem 48 óra, emiatt becsapós: ha most leszeded 10:00-kor őket, akkor szerdán 9:30-kor még nincsenek újra ott, így azt hiszi ember 3 nap, holott csak szigorúan 48 óra. ;] (persze lehet tévedek, de a virágoknál órában, nem napban van meghatározva, tehát napi resettől függetlenek)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kill_switch #5407 üzenetére

    Oh, köszi az infót, ezt nem tudtam. Akkor ő vele fogok menni ma szüretelni. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kill_switch #5409 üzenetére

    Miközben teszek-veszek én is felszedek mindent ami szembe jön. Kifejezetten farmolni viszont csak akkor szoktam, ha kell fejlesztéshez, vagy a BP heti küldetés (100-100 specialitás). Így nekem is egész jól megvannak dolgok, bár nem mindig az ami kell.
    Nekem is felugrott anno Rosaria 80-ra, és csak gemstone kell a 80+ fejlesztéshez. De Eula miatt ezt nem erőltetem már, inkább neki spórolok vele.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #5412 üzenetére

    2 hete volt már, az nekem már anno, múlt idő, el is felejtettem, hogy van ilyen karakter. ;]
    #5414: Childe már kétszer kapott banner-t, nem hiszem hogy közeljövőben (1 éven belül) jön újabb. Igazából még nagyon az elején vagyunk a játéknak, ki tudja hogyan fognak az 5* karakterek visszatérni. Én korábban elmélkedtem rajta, hogy a standard banner frissül, és a jelenlegiek helyett lesznek újak (korábbi event banneres hősök). E helyett a re-run-ok jöttek, lehet ez lesz a módi. Most még kapunk 2-3 új karakter Inazuma-ig, de Inazuma bejövetelekor se fognak szerintem nagyon záporozni az új 5*-sak. Így lehet marad ez a kényelmes patch-enként 1 re-run, 1 új felállás. Így viszont visszatérhet még Childe idővel.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #5423 üzenetére

    Nekem mostani banneren 3 Rosaria (C2) és 3 Fischl (C6) valamint két 4* fegyver esett 70 wish-ből. Mivel pont Hu Tao után voltak ezek, így most 70-nél járok Eula-ig, de lehet rápörgetek 3-at Yanfei-ért, hátha bejön. Többet nem kockáztatok, mert Zhongli már megvan, C1 nem kell. :DDD
    Ha minden kötél szakad, én is befizetnék lehet egy nagy csomagra, de mivel csak első alkalommal dupláz, így ez egy lövéses vásárlás lenne. Ha nem cseszem el mostani helyzetet, Eula fix, és még tudok spórolni egy fix Ayaka-ra is. Bár most pedzegetik, hogy 1.6-ban jönne Inazuma, mert bekerül béta szerverre, de ez totál hülyeség. Mivel nagy terület, így nem meglepő, ha már pár hónappal előbb bekerülne oda és tesztelgetnék. Én továbbra is nyár végét / ősz elejét jósolok neki.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #5426 üzenetére

    Én nem tudom miért kell ilyen nagy titkot csinálni az érkező dolgokból. A league of legends-nél a pbe nyílt, sőt, mielőtt bekerül oda egy új hős, vagy hőskinézet, már előtte pár nappal rövid videóban bemutatják a nagyközönségnek. Ennek ellenére veszik mint a cukrot, dől a lé. A mihoyo pedig foggal-körömmel védekezik, holott ő is elengedhetné a dolgot. Most bemutatták Eula-t és Yanfei-t, tehát most már nyíltan tudjuk azt ami előzőleg leak volt, mi a különbség? Kevés ember van aki csomagokat is vásárol, de aki igen, azt nem fogja meghatni ha előre tudja milyen karakterek érkeznek jövőben. Aki pedig free-2-play vagy előfizető (welkin és BP pass) az pedig ugyanannyit (se) költ ígyis.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz wandor0930 #5428 üzenetére

    Ez a hosszú távú leakekre igaz. Ha jól tudom Xiao és Hu Tao is régről eredezett, tehát ott több patch jött közben, de most Eula a "semmiből" jött. Utóbbinál kár titkolózni, azok a karakterek pedig akik hónapokkal előre kiszivárognak (most is van pár, akikről régóta nem is hallani) azokért nem kár, maradjanak titkosak.
    Természetesen értem a mögöttes logikát, és jogos is, csak az hogy perelnek, meg börtönnel fenyegetnek ezért embereket kínában, már sok. Ilyen szinten nem kellene titkolózni.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #5457 üzenetére

    A traveller csak ebben különleges, hogy különböző elemeket tud használni, de nem egyszerre. A játék elején így ha szükség volt rá, kéznél volt az anemo, később pedig a geo (bár Noelle lényegében mindenkinek ingyen jár kezdő banneren). Következő zónában megkapjuk az electro verziót ami még lehet érdekes. Mivel Lisa is ingyen jár, így electro hiány nincs, de később a dendro még hasznos lehet oszlop aktiválásnál a zónájában.
    Későbbi elemekkel se lesz erős szerintem a traveller, mivel ahogy írták mások is, hiába 5*, mindenkinek megvan. Mihoyo-nak pedig nem szempont, hogy ingyen, akár wish nélkül is erős csapatod legyen. Éppen elég az, hogy sztorit végig tudod ütni velük.
    Fejleszteni lehet ha akarod, de túlságosan felhúzni felesleges. Minden elemnél külön kell constellation és talent fejlesztés, és passzoló artifact, esetleg fegyver váltás is szükséges lehet. Egyedül a szintet "örökli".

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #5476 üzenetére

    De PS5-öm van, 2080ti-m nincs, és utóbbit jelenleg nehezebb is beszerezni. ;]

    Egyébként kíváncsi leszek rá, csak belenéztem és látni különbséget, bár nem áll leejtős azért. Töltési idő javulás azért látványos, bár a ps4 verzió se vészes ps5-ön.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #5510 üzenetére

    A szerencse faktor már csak ilyen. Van aki Hu Tao fegyverét, a Staff of Homa-t akarta megszerezni, és rengeteget költött rá, mert előtte 4x dobta ki a gravestone-t neki. Ezzel szemben én nekem első 5* az volt a banneren.
    Még a kiemelt 5* karakter egyszeri megszerzése hagyján, ott ugye legrosszabb esetben 180 wish-ből megvan, de ha valakinek constellation is kell, vagy a hozzá való fegyver, az már zsebbe nyúlós.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #5521 üzenetére

    Van itt valaki aki kifejezetten karakter miatt költött? Tehát csomagot vett? A welkin és a BP pass hosszú távú, előre látó "beruházás", sokkal gazdaságosabbak. Cserébe ha hirtelen kéne primogem, akkor nem megoldás.

    F34R: Nem, csak szimplán min. 1 db fix 5* artifactot dobnak, de ez nem csak gladiator lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #5538 üzenetére

    A dendro jobban el van hanyagolva. ;] Amúgy electro-ért nem kell annyira aggódni, következő zóna az övék, biztos lesz több karakter is ide. Rögtön ott az electro archon majd, de rajta kívül még elférne majd még legalább egy 5*-os. Viszont ez még fél év, addig azért egy 4*-os elférne legalább következő patch-ekben.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz wandor0930 #5544 üzenetére

    Még legalábbis. Viszont nem is tudni mikor lesz az. (mondanám, hogy lehet nem is lesz az, de ez naiv gondolat, biztos minden tagja elérhető lesz előbb utóbb) Amúgy Scaramouche a neve. Nem tudom miért váltott ki ennyire hatalmas ovációt a játékosokból, és vágynak annyira rá. Lehet mert engem egy férfi karakter se mozgat meg. ;] Jó, Zhongli az menő, ellenben Childe se különösebben fogott meg. Viszont érdekes személyisége van.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz nonsen5e #5557 üzenetére

    Ha más nem nagyon van, a 3* Black Tassel jó neki a HP miatt, vagy a White Tassel a statjaival értelmesebb. Csak vigyázz, nehogy véletlen betörd őket, lockold be. A Blackcliff Pole se rossz, ez boltban vásárolható.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz nonsen5e #5559 üzenetére

    A Favonius Lance elég erősen energy recharge-ra megy. Ez jó akkor ha sub dps, vagy nincs/kevés mellette a heal így a Q-jából kell megoldania. Viszont ha main dps, akkor nem érzem annyira erősnek. Én jobbnak érzem nála igen, de saját csapatodnak, harc stílusodnak megfelelően dönts.

    Ismételt Keqing banner-re én nem számítanék még sokáig, ha lesz egyáltalán. Idővel amúgy nagyon sok karakter lesz, úgyhogy lehet lesz lehetőség könnyen megszerezni régi karaktereket, főleg ha valóban egyre erősebbek lesznek az újak. Amennyiben "leértékelődnek" a régiek, úgy a mihoyo is bátrabban dobja majd utánunk őket. Talán. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz nonsen5e #5562 üzenetére

    A leértékelődést úgy értem, hogy az érkező új 5* karakterek egyre erősebbek lesznek, hogy az emberek ne maradjanak meg a már kiszedett karaktereknél, jobban érdekelje őket az újabb. Így a régiek kevésbé lesznek erősek/értékesek, ezzel pedig hátha a mihoyo lehetőséget ad azok megszerzésére valami speciális banneren. De ez mind találgatás. Eddig egyedül Keqing kapott saját banner-t a standard karakterek közül, szóval ez már könnyítés volt.
    100k primo nem kell hozzá, a 2x90 vagyis 180 wish elég legrosszabb esetben, ez pedig 28.800 "csak". ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz slimG #5576 üzenetére

    Most itt az alap modellről van szó, ha jól értem, tehát a járásuk, mozgásuk, végtagjaik mozgása. Az hogy egyik-másik modellje terjedelmesebb, mások a kiegészítők az apróság.
    Van összehasonlító videó esetleg hozzá? Magam nem néztem meg, nem is jutott eszembe, bár én csak Rosaria-val játszottam többet.
    Viszont ez minden játékban jellemző, ezen szerintem felesleges fennakadni 4* karaktereknél. Ha esetleg már az 5* is ugyanarra az alapokra épülve komoly hasonlóságot mutatnak majd, na ott már lesz baj.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák