Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    üdv
    hozzám került egy sw ht 5000 sub.
    Előélete: tökéletes működés évekig, majd egy áramszünet után kiment a bizti. Azóta bekapcsolva búg majd biztit veri

    Szétszedtem, amit láttam, külsérelmi nyom sehol, egy alkatrészen sem
    bekapcsolva búg nulla hangerőn is a sub (többire nincs kötve semmi), és a sub táp diódasor 5mp alatt 50 fo fölé ment, gyanúy valami táp zárlat, ami lehet az IC-n belül is akár, ha búg. a végfok bemenet lehúzása után is, tehát nem az előfok búgatja

    Van ezeknek tipikus hibája, amire figyeljek? vagy a normál hibaelhárítási sorrendet kövessem...
    Már úgy értem, hogy ha ez tipikus és előfokot érintő hiba, az gáz lenne, mert pont az a célom, hogy átszereljem.

    És itt a köv. kérdésem: ez 2.0 bemenő jelből is tud 2.1 vagy akár 5.1 hangszórókra kiadni sztereó jelet szétosztva, vagy csak akkor hajtja a sorround/center hangszórókat, ha oda is kötök bemenő jelet? és a szub az ami mindig szól?

    Mert tervem a saját 2.0 TDA7294 végfokomat is beletenni az egyik tda7269 helyett, és akkor a sorroundok maradnak a régiek
    persze a tápot is hoznám vele, egy kis trafó nem elég neki így

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák