Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Qru #9724 üzenetére

    pedig az nagyon megéri. nekem decide 10-ért hozta házhoz. felrakni is segített. (igaz a hő pad kissé kimaradt, de jól bírja...). a saját ventijével jóval hűvösebb és halkabb, mint a ref. de én még azt is kicseréltem egy fix 5v-ra kötött 9 centis noctuara, és egy fanmate2-vel kb. 400-ra leszabályozott 1200-as s-flex-re. egyszerűen nincs hangja. játék közben, ha nem nézel oda, nem lehet megmodnani, hogy be van kapcsolva a gép. minimum ventin max 70 fok.
    furmark-nál fel kell tolni az s-felx-et és úgy szobahőmérésklet függően max. 70-74 fok. hol van ez a refhűtő visításától. és érdekes, az s-flex-nek max fordulaton is alig emelkedik a hangja. olyan pozícióban van, hogy valamiért tompítódik a hang. az előző házban volt még ugyanilyen 2 db, ugyanígy potira kötve, de azok szabadon álltak, állló helyzetben. hangosabbak voltak mint ez...
    így nálam a 480 passzív hűtése kialakításának sok gyakorlati értelme nincs, csak annyi, hogy utána felszabadul az agykapacitásom, és mással is tudok normálisan foglalkozni. most még nem.... :(( :D

    sok 480 tulaj, akik megbolondulnak a hajszárítóhangtól, meghallgatnák az enyimet, rögtön szaladnának. én március közepén még el sem tudtam képzelni ezt. meg hogy ne fejhallgatóval a fejemen játsszak. annyira lehalkult, hogy játék alatt perpill a tv búgása zavar.. :U
    akkor el kezdett kerregni egy h50-es corsair cpu vízhűtő. akkor rágtam be. gariban ki sem cserélték, de hálásnak kéne lennem feléjük, mert ez indította be a hangtompítási projecteket.

    (#9725) Erdei88
    minden barkács nélkül? az olyan uncsííííí.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák