Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz oriic #9418 üzenetére

    én pumpálnék egy ventiszabályozást neki,hogy ne menjen fel annyira. vagy hűtőcsere.
    de inkább legyen hangosabb :D
    700MHz-es GPU tuti,ramügyileg nem néztem,de tuti azt is feljebb toltam valamivel.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • karakpecze21

    senior tag

    válasz oriic #9418 üzenetére

    Nekem a 4870x2-m is bitang hangos volt.Nekem alapból 50%-on pörög a ventije, de játék alatt sokszor felküldte 100%-ra is egy fél percre.
    Na hát olyankor ha barátnőm tv-t nézett akkor igencsak nyűgös lett.

    Viszont sikerült orvosolni ezt a problémát kis házmoddingal.
    Vettem 2db 12cm-es kis fordulatú ventillátort, aminek szinte 0 hangja van.legalább is minden más hangosabb jóval nála. :)

    A gépház oldallapján kimértem/kiszámoltam pontosan hova is szeretném tenni.Majd felrajzoltam filccel.
    Na akkor jött a jó öreg sarokcsiszoló egy vékony vágólap társaságában.
    A ventillátorokat kívülről felcsavaroztam egymás mellé (hogy takarja a vágást) úgy, hogy pont telibe a vga-ra fújja a hűvös levegőt.Raktam még egy krómozott védőrácsot rá, azt kész is.
    Nekem még tetszik is. :)

    Azóta játék alatt nem hallottam felvisítani a vga-t.

    Ha kíváncsi valaki rá teszek fel szívesen 1 képet róla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés