Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz HThomas #18 üzenetére

    " ... az órával még telefonálni sem lehet... "
    Valaki árulja már el, miért jó egy órával telefonálni?!
    És most ne az eSIM-es órákból induljunk ki, amikhez telefon se kell.

    #21 Napfénysüti
    Én is nézegettem a minap a bringás órákat, köztük a Garmin-okat is, aztán rájöttem, hogy nekem tök felesleges. A karomon eleve ott a Forerunner 255 Music. Távolságot, sebességet mér, rögzíti az útvonalat, és - igaz térkép nélküli, de - navigálásra is tudom használni.

    #26 Sancza
    " ... sokkal jobban látom az amoled-et mint a másik kijelzőt ... "
    Beltérben talán (bár ha felnyomod a háttérvilágítást 100%-ra, akkor meglepődnék, ha nem látnád ...), de kinn, tűző napsütésben?

    " ... meg messze nem olyan nagy mértékű ... " - elég nagy mértékű. Elég csak összehasonlítani az FR255-öt és az FR265-öt.
    Papíron, elsőre nincs jelentős különbség, de míg a 255 "smartwatch mode"-ban 14 napot tud, addig a 265 - ha ugyanúgy szeretném használni (vagyis akkor AOD → ON) - akkor már csak 5 nap.
    Nincsenek csodák. Ha valakinek folyamatos adat megjelenítés kell (nem akar hozzá hadonászni, gombot nyomni), akkor az AMOLED-es órák nagyon gyorsan kimutatják a foguk fehérjét.

    #30 parandroid
    +1
    Én nem vagyok egy "pro sportoló", de pl. ma (is) kurva jó volt, hogy délután kimentem tekerni, és fél szemmel bármikor láttam - verőfényes napsütésben -, hogy mi a helyzet (sebesség, idő). A navigáció is folyamatosan ment (mutatta, hogy a tervezett útvonalhoz képest merre járok) mégis szinte semmit sem merült az óra. Imádom!
    Én nem gyönyörködni akarok benne este a TV előtt, hanem napközben használni, minden körülmények között. :R

    Egyébként most is csak azt tudom mondani / írni, mint az FR265. Jó-jó, legyen ilyen is (!), de sírva könyörgöm, hogy hagyják meg a MIP-es kijelzős órákat is, mert én (!) nem akarok AMOLED-el szenvedni (szopni a kisebb üzemidő, az esetleges beégés, és a kültéri rosszabb olvashatóság miatt)

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz HThomas #95 üzenetére

    ... és, hogy telefonál vele? Lazán, mintha egy kihangosítót használna vagy úgy, mint Michael mikor KITT-et hívta?

    Utóbbi szerintem nem valami menő, hosszabb hívások esetén pedig igen fárasztó lehet.

    Ezt azért ide tenném azoknak, akik azon tipródnak, hogy MIP vagy AMOLED és egy picit is komolyan gondolják a kültéri sportolást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák