Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Sancza #103 üzenetére

    " ... ahogy írtad az egyszerűen baromság" - írhattad volna finomabban is, de elfogadom. :R
    Nálam a sport az 99% kültéri, és ebből fakadóan ugyancsak nagy százalékban jó vagy nagyon jó fényviszonyok mellett történik. És igen, én szoktam nézegetni az órát. Azért vettem.

    " ... miért akarod 0-24ben folyamatosan az óra kijelzőjét nézni?"
    Nem akarom folyamatosan nézni, de mikor ránézek, akkor azt szeretem, ha rögtön látok is rajta valamit. Gondolom láttad a link-elt AOD-s képet. No, ez (pontosabban a 265) még AOD-vel nem képes arra, amit egy MIP alapból tud. Egy AMOLED-et folyamatosan kapcsolgatni (ébresztgetni kell), amire vagy nincs lehetőséged (gombot nyomni) vagy csak szimplán nem akarsz ezzel vesződni (mert hál' Istennek van (még) MIP-es óra).
    A "raise to wake"-et hagyjuk, az egy rossz vicc! Majdnem olyan jól meríti az órát mint az AOD.

    " ... van bőven választék ... " - a próféta szóljon belőled! Mit bánom én ezeket az AMOLED órákat! A lényeg, hogy maradjanak meg a MIP-esek is. Én csak attól félek, hogy a Garmin is elmegy abba az irányba, amibe sok más gyártó ... nem kéne!

    "El kéne engedni azt a vonalat ... " - az én véleményem már pedig az, amit korábban írtam. Illetve úgy látom nem csak én vagyok ezzel így. Aki pedig még többet (sokkal többet) sportol, az pláne így gondolja.

Új hozzászólás Aktív témák