Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Lackooo84 #26211 üzenetére

    Értem.
    Én is azért írtam az esetem, mert azért tudom mit, hogy merre és konzultálás után küldtem is el...mivel dolgoztam RMA-kon (mobiloson is) bár ezt mind gyártója is válogatja...tisztában kell lenni az ÁSZF-el meg Privacy Policy, stb..

    Az általa írt miatt, mivel sérült (leejtés miatt) így azt mindenképp fizetni kell, azt a javítást.
    Azután cserélhetik a többi hibás alkatrészt, mert ha leesik és csak az sérül (láthatóan és kizárva más külsérelmi nyomot - beégés meg hasonlók nem azok!)

    DE

    Durván egy évvel ezelőtt de lehet korábban a teló leesett, és enyhe sérülés látható a burkolaton, ott ahol középen hajlik. Megnyomódott/leugrott a festés, de TÖRVE nincs, nem is volt, se szerelve se mókolva. ---->> Ezzel kapcsolatban nem tudok/tudunk sokat mondani, mert nem láttuk konkrétan milyen sérülésről is van szó..meg ezt mindenképp fizetni kell...aztán jöhet a többi GARANCIÁS kereten belül. :K

    Meg felhasználó nem látja annyira "súlyosnak" a sérülést, ami nem garanciás javítás tárgya, de ezt mindenképp hivatalos márkaszervizben kell elvégeztetni...

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák