Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte

    Topikgazda

    válasz spyduck #8571 üzenetére

    Hát itt megint nem tiszta kép,de mindegy :DDD Egyszerre ment az AIDA stressz teszt mindenestül,meg FurMark+Prime95 és ilyen hőfokok lettek? Ne már... :DDD Lényegtelen végül is,mert a turbo-t levette,meg le is veszi az még játék közben is majd és még a nyár messze van,az plusz 10°C-kot fog jelenteni annál a vékony gépnél.Kicsit ránéztem most erre a gépre jobban mert felkeltetted vele az érdeklődésem,az a baj hogy ilyen vékonyra csinálták a házat,pár perc játék után már eléri az üzemi throttlinghatáros hőfokot,a billentyűzet felső része pedig 50+ fokig felmelegszik.Látszik hogy sokat javult hűtés terén ez a széria az elődökhöz képest,de a fizikát még mindig nem lehet meghazudtolni ezután sem hiába erőlködik sok gyártó rajta.
    A legolcsóbb helyen néztem,normális felszereltség mellett pl.8GB ram+SSD,Oprendszer nélkül ~330-340k.
    Ez így sok érte sajnos,mert az AsusG751,980M G-synch verzió ára 2-3 hónap múlva be fog esni 400k alá.
    És hát azért az tuti nem fog 1 év múlva szétesni (lehet az Y700 sem :) ) ,rendes garija van háztól-házig és kb.3x-os videóteljesítménye van egy 960M-hez képest.
    Az előbb volt itt a barátom és lefuttattunk egy 3D11-et,nagyon laza abszolút nem terhelő tuninggal lásd hőfokok (a proci 74°C volt a max)+135/500MHz-en,Graphics score:15008.A 960M nagyjából 5200-5500 grafikus pontot ér el ebben a tesztben összehasonlításképpen.

  • Sárpac

    nagyúr

    válasz spyduck #8571 üzenetére

    Ezt a képet nem értem.. Olyan mintha akkor indítottad volna el a primot és rögtön fényképeztél volna.

    Laptopmedia pedig nem igazén szokott ferdíteni.
    Itt 800Mhz alá esik a cpu.

    Alapfesz alatt a maximumon túl!

Új hozzászólás Aktív témák