Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Smithy87 #82653 üzenetére

    Az első felére....kell hogy toljon vissza jelet (az előző laposom esete is), mert akkor nem lenne semmi. Csak a belső kép nincs. Pl ott vannak a szenzorok, venti szabályzás a procival együtt minden ok.
    A másodikra....nem lát más kijelzőt a Win és az nvidia panel sem. Itt is valahogy át kellene verni az alaplapot.

    Alapból megjelenítésnek PEG van alapon. Az nem jó, sem az auto, sem a PCI (itt csak PCI van nem pedig PCIe....meg IGFX és SG). Van egy sor a bios-ban amire rákerestem és ki van kapcsolva....azt mondja ha be van kapcsolva akkor nem keres további megjelenítő után a bios ha nem talál, hát majd szívrohamot kaptam, mert gondoltam kipróbálom, de az akkor jó nekem ha ki van kapcsolva. (fentről a 2. sor)
    Basszus tele van veszélyekkel a bios menü. :D

    Rengeteg minden van a PEG beállításon belül is más lapon. Hát ezért mentem utána a dolognak. Az SG-t és az IGFX (mint inteles vga) nem merem kipróbálni) :)

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák