Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz baro32 #79603 üzenetére

    Hát ez az erről beszélek, nálam is sok esetben ott malmozik a proci, ebben az esetben is. Valójában ha elégedett az ember azokkal a beállításokkal miket használ nem is érdemes gépet váltania (csak játék miatt) mert még mindig megkapja azt amit megszokott több éve. Látványban eddig nincs több, egyedül a driver támogatás terén nyerhet sokat, vagyis ha hozzám hasonlóan generáció cserét tud elérni az ember vga-val. A mókolás kapuit sikeresen bezárták, de még évek múlva is tudom a legfrissebb cuccokat látogatni.

    Emlékszem a Metro Exodus 1070-nel kb átlag 50fps volt kimaxolva. Lehet nem is kellett volna vga upgrade.....utólag mindig okosabbak vagyunk. Persze driver támogatás mint mondtam is sokat számít. :) És a jövő, ha lesz rá pénzem egy sokkal erősebb mxm foglalatos laptop asztali vga-val, mert az utat megcsináltam előtte. Csak nincs olyan laptop most/még a piacon ami tetszene, megfogna, azt mondanám megcélozva és minden erre a célra megtakarított pénzemet neki szentelhetném. :N

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity RTX 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák