Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz MaxxDamage #66384 üzenetére

    Biztos bikaerős az a X170 gép, afelől nincs kétség szerintem senkinek se itt, de nekem már "túl nagy tégla" érzetet keltene.
    Tudom sokan nem, de én hajlandó vagyok beáldozni X % teljesítményt, de legyen akkor szép desing a gépnek. Persze mi számít szép desingnek az mindenkinek más, de úgy érzem (és a gyártók modelljei is ezt mutatják jelenleg) a trend a vékony vagy vékonyított gépeké a jövő.

    Személy szerint most több között, pl. a Lenovo Legion7 és Asus S17 között gondolkozom, bár pillanatnyilag mindkettő nemigazán kapható annyira :DDD és mindkettő esetén az ár/érték arány is necces, az AW X17 volt még kérdés de az meg felejtős lett a számok alapján... de aztán nézve a jelenlegi piaci helyzetet, lehet a végén az lesz, hogy kivárás vagy megyek az olcsóbb megoldás felé és lesz egy (fehér) Legion 5Pro nem is 3080al hanem "csak" rtx3070 és majd utána jövőre egy L7 3080Super vagy ha továbbra is siralmas lesz a készlet / ár, akkor inkább egy valamilyen 4080 gép 2022ben.. bőven van más is amire lehet önteni a zsét, és tekintettel arra, hogy a készletek és árak egy vicc kategória, na meg játszani is alig van időm amúgyis így van min agyalni

Új hozzászólás Aktív témák