Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz KillHates #56347 üzenetére

    Kerek 2 órája működik. A **opóroller új, továbbfejlesztett, minden képzeletet meghaladó generációjához volt szerencsém. Ilyen még tényleg nem éltem.

    A vége az lett, hogy ezt a konyhakész win10-et kellett feltenni ahhoz, hogy magához térjen (ebből is a 1809-et). A dolog igazi szépsége az volt, hogy ezt már egyszer feltettem 2 napja és ugyanúgy nem működött a TS. Utána telepítettem vagy 4 féle wint, majd megint a gyártó honlapján lévővel próbálkoztam. Nem ment. Ja és kipróbáltam a win 8 telepítőt is ahogy ajánlottad. Semmi. Tök halott volt a TS.

    Végül magam sem tudom miért, ismét bepróbálkoztam a linken lévővel és láss csodát, működik. Nem tudom miért meg hogy, de ez a kombó és a 4 nap oboa meghozta a gyümölcsét. Most kicsit parázok, hogy valami maláj zabigyerek által összetákolt win10 van a gépen, amibe bármi lehet amit egy jóérzésű user se akar a gépére.

    Egyébként vannak még érdekességei a gépnek. Néha a bios önálló életre kel és a boot sorrendet magától átállítja. Ilyenkor biosba rendet kell vágni és minden ok. De hogy hogy állítódhat ez el magától, az kész rejtély. :U

    [ Szerkesztve ]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák