Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ubul86

    őstag

    válasz Darth_Revan #46488 üzenetére

    "csomagold össze és vidd vissza" - online, meg Hódmezővásárhelyről Budapestre nem kocsikázok fel 10+ ezer forintért, hogy még én költsek emiatt is :( jogos lenne, de ki fizetné ki az ebből eredő káromat ugye?

    memtestnél megnéztem az első fényképet, 16 mp telt el az első hibánál, szóval csodálkoznék ha az általad betett program később dobna :) megnézem természetesen. Szóltam már az acer szerviznek is

    Nem arról van szó, elgondolkodtató tényleg az elállás, viszont akkor megint a hercehurca a hitellel + a pénz visszakapás, ami nem azonnal megy szintén.

    A frekvenciahibát én se értettem, mondtam neki hogy én csak annyit látok hogy a memtest hibát dob és elküldtem nekik a képet, majd visszahívtak. Windowsos is alapból hibát dobott, először azzal teszteltem, mert fura volt hogy néhány program nem akar azonnal feltelepülni, hiba miatt. A windows érdekes módon feltelepült, csak nem aktiváltam még be, de akkor jól tettem

    Amúgy igen, fél napos gép, amit két hét után kaptam meg a hitelügyintézés szarakodás miatt (nem a bolt hibája), majd megint elmegy x időre :D vicc

    Elvileg 1 db 16 GB-s Hynix van benne

    Amúgy mondták, hogy nyugodtan szét szedhetem csak óvatosan, és nézzem meg, de basszus :D a régi aceremnél nincs gond, most cseréltem Ramot benne, lejárt a garancia, persze hogy jobban merem :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák