Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz echterion #39281 üzenetére

    Vétkesek közt cinkos aki néma :) ....nyilván hallottad már. Tudom nem volt akkortájt internet vonal, vagy éppen leküldött anyuci tejért a boltba meg hasonló kifogások tönkelege. :) Ne már, van olyan amiből aktív tagok ki tudnak maradni? Az a legkönnyebb ráverni 1 vagy két emberre az egészet hozzáfűzés nélkül. Tök mindegy mit írok be csak utálkozás van mindig.

    (#39282) Muerte: B@szik menni, persze csak HDMI-vel megy. De már mindegy, én döntöttem és így is elégedett vagyok vele, lehet ezért vagyok a témával kapcsolatban olyan érthetetlen. Lassan elönt a szégyenérzet miatta, hogy nem veszem észre milyen ciki. :)

    (#39283) Raymond: A hardverem még bírja stabilan a 60fps-t magasabb graf beállítás mellett, ahhoz meg teljesen jó. Még sokáig nem fog lemondani arra jobb ha felkészültök lélekben. Gördülékeny sima megjelenítés g-sync hiányában is.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák