Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte

    Topikgazda

    válasz Medocsabi #26855 üzenetére

    Majd küldök egy csokit nyugi :D

    Amúgy a vitába csak annyit szólnék bele,hogy az Acer nem f.s,attól sokkal hitványabb gépek vannak mint pl. L-betűvel kezdődő,(már le sem merem írni a nevét :D )
    Én vettem 2006-ban (talán akkor volt) egy Travelmate 4270-et ATI X1600-as lapra integrált GPU-val,és még működik hibátlanul! Pedig az amit kapott,asszem sok másik gép kifeküdt volna már. 316e Ft volt az ára azt nem felejtem el sosem :W :DDD Az alsó burkolatnak olyan égett bakelitszaga van mikor felmelegszik hogy ihaj és mégis megy :)

    Aztán rá 2-3 évre 280-ért vettem egy 6935 Aspire-t mxm 9600mGT-vel és az is működik hibátlanul!
    Idén kellett benne bios elemet cserélni,meg ki van törve a jobb felső sarka a kijelző keretnek a zsanér miatt,ami tipus hiba,de ennyi.
    A hűtésük tré,mert a bios csak akkor kapcsol ventit ha már 70 fok körül járnak és a fordulatuk is csak kb. fele mint amit tudna a venti,de a mai napig működnek,használatban vannak és itt 10 évnél öregebb gépekről beszélünk.
    Na jó azt hozzá kell tenni,hogy az akkori "csúcsoknak" feleltek meg minőségben és teljesítményben,szóval hogy a konzumer kategória most jelenleg milyen állapotban van és hogy mennyire időtállóak,azt nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák