Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz laposonly11 #88197 üzenetére

    DLSS3-al megmondom oszinten az a bajom, hogy akarhany tesztet nezek, mind ugy teszteli, hogy egy karakter lassan setal egyenesen elore, es meri az fps-t. Netto f@szsag, pont a DLSS gyengesegeire nem valaszol, pont a legfontosabb kerdeseket hagyja nyitva, illetve sokszor olyan konfiguracioban, amikor DLSS nelkul is 60+ fps van. Majd ha vegre latunk olyan tesztet, ami tenyleg lemeri a hasznat ugy, hogy arra hasznaljak, amire elvileg valo (hogy 20-30fps-bol legyen 60+), majd akkor meglatjuk.

    De amugy de, szerintem megerheti ez a generacio. Mertugye, fel honapja vettem legion7i-t ujonnan, normalisan boltbol rtx 3080 16gb-al £1450-ert, ami kb pont az az ar, amennyiert a 4060-as uj generacio fog jonni. Erosen meglepne, ha a 4060 elpicsazna a 3080-at valos felhasznalas mellett. £755-ert lehet most manufacturer refurbished Lenovo Legion 5 AMD Ryzen 7 5800H 8GB 512GB RTX 3060 lapost venni szinten normalis boltbol, garival mindennel. Szerintem egy generacionyi ugras nagyon nem er meg dupla arat.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák