Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    fú, köszi a sok választ :) pörögjön a topic, helyes :K

    (#6222) NTonee válaszára: igen, rémlik ilyesmi beszélgetés :P igazából eddig az asus rog g751 és msi gt72 volt a rivális, de végül mindkettőt elvetettem "bizonyos okok" miatt; eddig ez a noti típus valahogy elkerülte a figyelmem. :F Igazából, ha miskA nem kommentel ide, akkor még mindig nem is ismerném :DDD tudom szánalmas... pedig nyár eleje óta böngészem a netet de azért az AW is elég jó és kibírható a sok led rajta, sőt, bármikor elfogadnék egyet, nem ezt mondom :) de így, hogy van ez a clevo/shenker fene tudja mi a neve...noti, most igazán elgondolkozom melyik legyen a kettő közül.... főleg, hogy a kinézett AW notit elvitték ebayről... (mondjuk nem csoda, 550ezer körül volt 1év gari, i7, 16gb ram, gtx980m, 256gb sdd-vel, elég jó deal volt AW-hez képest, csak még nem jött meg a fizum :O így lecsúsztam róla)

    (#6223) misk@ válaszára: Frissítették az árakat? Na, nem is tudtam, jó hogy mondod :D Remélem még csökkenni fog szeptemberben ;) bár gondolom erre kevés az esély...
    Amúgy lehet tudni miért csökkent az ár? Mert ahogy nézem tényleg 79€ csak a különbség, ami kb. ilyen tételnél nulla! kicsit értelmetlen nekem ez az árazás :U
    75Hz-es a panel, ha jól tudom ezt fps számot kellene tartani g-sync nélkül = mármint 75 FPS-t kellene tartani? nem egészen értettem ezt a részt, lehet már fáradt vagyok :F

    Amúgy miért kértél a normális 240 helyett 330W os tápot? Szerinted az alap táppal amit adnak hozzá nem bírná a i7, 980m-et?

    (#6225) Muerte75 válaszára: igen, valóban kikapcsolható minden világítás, de akkor...minek van? :) + a bal oldali makró gomb oszlop is zavaró lenne nekem, bár biztos csak idő kérdése megszokni azt, meg az escape gombot megnyomni..... mondjuk ez már tényleg nyafogás :B

Új hozzászólás Aktív témák