Új hozzászólás Aktív témák

  • #45687808

    törölt tag

    válasz motifator #57923 üzenetére

    Soha nem volt baj a hőfokokkal, a GPU se játékok, se stressz teszt alatt sosem ment 70 fok fölé, 67-68 foknál mindig megállt, ha csutkára hajtottam. Előjele annyi volt, hogy pár napja Heroes V közben egyszer csak elszürkült a képernyő. Nem fokozatosan, hanem hirtelen. Nem is reagált semmire a masina, majd egyszer csak leállt. Először azt gyanítottam, hogy Geforce driver probléma lehet, lefrissítettem a legújabbra. Ugyanezt csinálta. Utána újra telepítettem a Windowst, hátha egy Windows frissítés kavart be. Ennél csak rosszabb lett. Teljesen random időnként piros-zöld kis dobozok jelentek meg a képernyőn, majd, eltűntek. Aztán egyszer csak kék képernyő (nem a kék halál, sima felirat nélküli világos kék képernyő) majd megint leállt. 2-3 nap után ezt sokkal gyakrabban megcsinálta, ezért elvittem egy független szakszervizhez, akik tavaly és idén is ők pasztázták újra. Aztán tegnap hívtak, hogy hát ez szinte 100%, hogy a GPU az utolsókat rúgja. Írtam is tegnap az ACER-nek, hogy please help, fel is vették hibajegybe. Ubul86: Ha kivitték Cseh ifjakhoz, akkor ráírok az ACER-re, hogy pasztázzák újra MX4-el, vagy valami értelmes pasztával, ne a gyári gané legyen rajta. Nem is gondoltam rá amúgy, hogy ők csinálják meg, ezért köszönet a tippért. :R

Új hozzászólás Aktív témák