Új hozzászólás Aktív témák

  • Ubul86

    őstag

    válasz nji #48837 üzenetére

    az Acer Nitro 5-re: ha megtudsz barátkozni a melegedéssel, és a throtthlinggal (vagy használod 99%-os cpu-val), akkor akár korrekt vétel is lehet, de pl én nem ajánlanám. 7-es van (ugyanaz, csak fémház, meg talán vékonyabb), szar a hűtés, bár újrapasztázás meg hűtőpad sokat segített, játékoknál 75 fok volt eddig a max cpu, 68 a max gpu (játékok amikkel játszok mostanság, mert korábban megvettem másik gépre: Borderlands 3, Control, Doom Eternal, Prey)
    Viszont a zúgásra, alapállapotban mondhatni nem is hallani (35 dba-t mértem), programozásra használom főleg, nálam fontos a csend :) . Játékoknál meg ha megvoltak az óvintézkedések, 44-47 dba-t mértem, nem vészes, nem sistereg, nem visít. Bár van még plusz egy fokozat, lehet állítani a ventik sebességét, sose használtam

    A többivel kapcsolatban meg úgy is írnak

    Természetesen nem feltétlen mérvadó a véleményem, abból kiindulva, hogy nekem a 7es van, de tube-on nem volt változás még belsőben se (5-öst szedtek szét pasztázásra, azt a videót kvettem, belseje kb 99%-ilag ugyanaz volt)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák