Új hozzászólás Aktív témák

  • #99094528

    törölt tag

    Na akkor, mivel olyan sokszor említitek ezt a játékot , szinte mint vmi etalont, ezért én is megvettem ezt a Bf1-et kicsit olyan cod-osnak mondta öcsikém így eddig elvből nem nyóltam a közelébe sem, de most kipróbáltam és nagyon megtettszett, kíváncsi lettem hogy reagál rá a szekér, így 4 óra folyamatos játék alatt időnként csináltam egy egy képet aida 64- el illetve hwinfo-val no meg a clevo controllerrel mert azon jobban látom hogy mi történik, rengetek képet készítettem rendszertelen időközönként és végül átlagoltam a kialakult hőmérsékletek alapján, az átlag cpu hóm 67 C -volt a max pedig 69; a gpu-nál 66c-os átlag jött ki és maximumra pedig 69 C,a gép lassan eléri a 3 hónapos kort nálam , így amolyan végre ténylegesen kipróbált tapasztalataimat osztanám meg veletek ha nem gond. és egy kérdésem is volna ezalapján.


    A kérdésem amit nem pontosan értek, hogy ez a proci nálam általában tart egy 3,8 Ghz-es órajelet most viszont ezta a 3,5Ghz-et tartotta csak, mi lehet az oka? a hőfokok szerintem nem voltak veszélyes magasságokban, és amikkel én játtszom nagyrészt ,ott ez nem jött elő így nem is zavar egyáltalán, de érdekelne pontosan mi történt illetve tehetek e-ellene vmit?
    Előre is köszönöm válaszotokat!

Új hozzászólás Aktív témák