Új hozzászólás Aktív témák

  • DeanRain79

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni!
    Logitech F310 gamepadom van..szinte még új.
    Sokáig nem volt gépem,így nem is használtam.

    Fifa 13 és PES13 és más játékoknál is megfigyeltem,hogy az LT gomb nem működik megfelelően.
    Focinál pl játék közben nyomom az RT gombot(ami a futás),erre ugyan azt csinálja mint ha az LT -t nyomnám(cselez).(Nem mindig...hozzáteszem van mikor rendesen tudok játszani és azt csinálja amit nyomok)
    A játékosok adatlapján az RT-LT gombbal lehet lapozni. Itt az RT működik rendesen..egyet lép jobbra ha egyszer nyomom.
    Viszont az LT nél többet lép egyszeri lenyomásnál...mintha meglenne hülyülve.
    Direct inputra van állítva.Csak így tudok játszani gépre telepített játékokkal.
    Ha Xinputra rakom akkor a windows meghülyül..illetve pl. rámegyek a windowsba integrált játékokra(pl. pasziánsz) elkezd a kurzor a lapokon ugrálni...mintha folyamatosan nyomnám valamelyik gombot..
    ha visszarakom direct inputra akkor már rendesen működik...csak a telepített játékoknál jön el ez a gomb hiba.

    Szerintetek mi lehet a gond? Érintkezési hiba? Driver hiba? Vagy egyszerűen hibás a pad?

    Win 7 64 bites verzió van fent..
    Gamepad driver 2010 es...de úgy tudom nincs is frissebb.(op. rendszernek megfelelő drivert töltöttem le)
    Minden más driver fent van..a gépem új,a konfig. újabb játékokat simán visz.

    A válaszokat előre is köszönöm.

    DeanRain

Új hozzászólás Aktív témák