Új hozzászólás Aktív témák

  • Fuck3r

    aktív tag

    válasz #67688960 #1464 üzenetére

    "most akkor neked a dvi-n van egy monitor és a hdmi-n egy tv amin ha váltasz másik bemetre, vagy tvre, a visszaváltásnál már nem ad jelet a gép, ha jól értem"

    Pontosan csak DVI helyett Dsub-on van egy 913N

    Ezt a hibát csak MA78GM-S2H alatt produkálja... Ezzel a lappal ilyen szempontból valamit nagyon elqrtak Gigás fejlesztők... Utánnaolvastam, rengeteg embernek produkálja ezt a hibát és Gigás segélyvonalon sem tudnak rá megoldást... Javasoltak többeknek Driver frissítést Cata 8.4 vagy jobb drivert, Bios frissítés, USB vezérlő leállítása, stb... de egyik sem segített nekik mint ahogy nekem sem.
    Aztán olvastam, hogy van ez a hdmiON.exe nevü kis progi ami kényszírti a HDMI-n keresztüli jel küldést és láss csodát tényleg megjön a jel a TV-re. (bár olvastam, hogy egyeseknek még ez sem segített, szóval én még a szerencsésebbek közé tartozom mert most úgy néz ki így működik a dolog)

    Itt írnak róla
    Meg itt
    Meg itt is
    Ja és itt is

    Nincs rá megoldás, szóval hosszútávon nem lopja be magát a szívembe ez a lap... :(

    "A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

Új hozzászólás Aktív témák