Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz norby_42 #86040 üzenetére

    Jajj, köszönöm, aranyos vagy...

    Milyen érdekes... soha nem voltam még beteg. Esetleg köhültem kicsit, vagy kapart a torkom, de szerintem a szaladgálóknak elég jó az immunrendszerük, ahogy folyamatosan szoktatják magukat akár a legnagyobb hideghez/meleghez. Mellesleg én életemben nem szedtem még egy gyógyszert sem soha, talán egyszer egy Dalachint fogfájásra... de azt is csak egyszer.

    2 napja elmentem futni délelőtt, laza 8 km-re. Kicsit eláztam a végén, de nem volt hideg, még jól is esett az a négy kii esőben. Délben hazaérve megtörölköztem, átöltöztem, aztán leültem a gép elé. Fél egykor szó szerint úgy kellett átmásznom az ágyba, nem tudtam mire vélni a dolgot, a tagjaimat alig tudtam mozgatni, ráadásul hasogatott a fejem. Mindezt úgy, hogy nekem még a fejem se fájt soha, teljesen új élmény" volt ez számomra, most már sejtem milyen érzés lehet, amikor valakinek migrénje van, nem irigylem, ha ezzel éli a mindennapjait. Nagy nehezen beájultam, majd fél kettőkor felébredtem, de nem tudtam kimászni az ágyból. Így "lebzseltem" hanyatt fekve este kilencig, amikor már 39.1 volt a lázam, beültem egy kád forró vízbe, mert vacogtam, bár tudom, hogy hidegbe kellett volna, de majd megfagytam. Aztán a nejem adott egy fejfájás csillapítót, így aludtam egy nagyot, sok ébredéssel (ami nálam megszokott - soha életemben nem aludtam még egyhuzamban egy óránál többet ébredés nélkül), aztán reggelre jobban lettem, így végigdolgoztam a november elsejét, igaz, akkor már sokkal csökkentebb tünetekkel.

    Aznap hívott a nejem, hogy c@rul van, fájnak a tagjai és lázas...

    Úgyhogy mindenkinek felhívom a figyelmét, hogy vigyázzatok, valami lappang, bújkál a levegőben! Szerencsére nálam egy nap alatt lezajlott az érdemi része.

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák