Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz tomcica #61138 üzenetére

    A feleségem rekortánon akar futni. Most futott az új pályán másodszor... A karbantartó srác ultrás volt és jóban vagyunk. Elkezdte a főnökség újra cseszegetni a pálya bérlet miatt ( 500/alkalom, 3000/hó, 30000/év ). Megkért, hogy beszéljek a vezetővel, mert látnak a kamerán ( bérletem nincs ) és mondjam el a véleményem. Felkerestem, elmondtam szerintem mi a sport igazi támogatása, egészségmegőrzés, stb. és az emberek "bemozgatása" a pályára... Ezt levél követte a polgármesternek, aki átgondolta ( tavaly már telefonon említettem Neki ), kitűzte napirendre és valószínűleg átmegy térítésmentessé :C
    Erre büszke vagyok most, a nagy számra :) Bér 1/3-a így is ugrik, helyi adó, gk adó meg a sok szar, legyen már ennyi a város vezetésben... A többi futó is örülhet, nem értem miért nem mertek szólni eddig. A bérlet = 1 akciós Nike. Ez elvi kérdés! Én csak heti kétszer járok le, mert alapvetően trail párti vagyok, ahol minden lépés különbözik, boka dolgozik, táj változik...

    Csinálom az 1000/1000 métert is. Fm tempót 168-as puzlusra ( 184 max ) lőttem be 04:45-re, pihenő 05:15. A 200m 45-48 között tekerem le, ha 400m, akkor 100-105 között. Ez a heti két tempósabb nap. A többi a szokásos :) Kíváncsi leszek milyen tempóné ér össze a prés 10K-n :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák