Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz tomcica #59026 üzenetére

    Már sejtem miért mondtad a 400/200/400/400 váltogatóra, hogy pörgős lesz. ;]

    A hidegtől (+/- 0 C°) eltekintve ma teljesen jó idő volt a futáshoz. Nulla szél, végre elolvadt és felszáradt a hétvégi hóesés maradványa is, úgyhogy gondoltam ma a Boston helyett a Metaracert viszem ki résztávozni... lépett is szépen! :K

    Itthon bemelegítettem meg kocogtam előtte 5 percet, aztán indulhatott is a móka. Már az első pár 400 után éreztem, hogy ez jó buli lesz és szépen sikerült is mindenhol tartani (vagy kicsit túltolni :U ) a céltempót. Egyedül a hideg levegőt kapkodni sz*r, remélem februárban 5-10 fok közé kerülünk, az már pont jó lenne.

    Utólag átnézve az adatokat, meglep hogy a pulzus most is ilyen jól alakult.. közelében nem voltam a maxnak és az átlag is jó lett. A 12K-ból végül 6K@3:32 lett a tempós szakasz és 6K@4:02 a regeneráló szakasz, így 3:47-es átlagot adott 176 BPM-re. Na ezzel már 21K-n is kiegyeznék! :B

    Csütörtök-péntekre lötyögés lesz a menü, szombaton lesz egy 5K-s verseny futópadon, azt azért valami használható tempón letolom, aztán vasárnap jön a kellemes 1/1/1. ;)

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák