Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz jimpo #57318 üzenetére

    Saucony-nak vannak a RunShield cuccai, az valamennyire vízlepergető. Guide 14-esből is van, még Endorphin Speed 2-esből is, ami ráadásul tök jól néz ki. Persze az amúgy is borsos alapára így még magasabb. Vannak a shieldes Nike-k, Pegasus pl., de talán Structure-ből is van ilyen verzió. Várható hamarosan kuponakció szerintem a webshopjukban, azt érdemes megvárnod. Van gore-texes Nike modell is pár, de azt hiszem csak trail vonalon. Gore-tex felsőrésszel amúgy majdnem minden márka hoz ki meglévő modelljeiből vízálló változatot.
    Téliesített cipők is vannak külön, adidasnál Cold.RDY a kulcsszó, Asicsnál AWL (all-winter long) pl.
    Aztán ha meg beüt az igazi blizárd, nincs mese, venni kell egy Salomon Snowspike CSWP-t és nem lesz több kifogás, miért nem megy az ember futni télen.

    (#57317) inf3rno: kimondott Saucony akciót nem tudok most. Illetve Aboutyou-n 28 ezerért vannak a Ride 14-esek, ha van működő 20%-os kupon, akkor 22-ért nem rossz, de nem bestbuy, pláne a kupon nélkül. Saucony-ból én csak Kinvara 12-t, és az Endorphin cipőket figyelgetem inkább, de azokból sehol semmi rendes akció nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák