Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aristeus

    tag

    válasz Newboy911 #4693 üzenetére

    @tomcica: Köszi a megerősítést, jól gondoltam akkor, semmi kísérlet a versenyen. :)

    @Newboy911: Felemásan, múlt héten megint elkaptam valami hülye vírust, kimaradt az egész hét, de előtte sikerült pár jó tempóedzést csinálnom, volt dombfutás is, meg egy nagyon jól sikerült résztávos is. Hosszút is futottam, az mondjuk nyögvenyelős lett a végén, de megérte az is bizonyos szempontból, mert a kitűzött távot csak azért is lefutottam, minden akadály ellenére.
    A formám meg folyamatosan össze-vissza ingadozott hol ilyen volt, hol olyan.
    A legelső (és eddig összesen 1) félmaratonomat tavaly futottam, egyedül, Dombóváron: az 2:07:07 lett.
    A jelenlegi formámat (a félmaratoni tempóm) most valahol 5:20 min/km és 5:40 min/km közé saccolom. Hogy ez elég lesz-e egy 2 órán belüli félmaratonhoz az majd vasárnap kiderül.
    Úgy terveztem hogy 5:30 min/km körül elindulok, aztán, ha nem megy még vissza lehet venni, ha meg jól megy rá lehet tenni még egy kicsit.
    Ha nem jönne össze mégsem a 2 óra alatti idő, akkor sem fogok csüggedni, elvégre ez lesz az első félmaraton versenyem, az élmény fontosabb most azt hiszem. Félmaratoni versenyt tudok még majd futni, de első félmaratoni versenyt csak 1x lehet.

    Apropó, ha már első félmaratoni versenyek: kinek milyen volt az első? Mi maradt meg bennetek a legjobban? Mire emlékeztek szívesen az első versennyel kapcsolatban?

    Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

Új hozzászólás Aktív témák