Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz itouchfan #46731 üzenetére

    Akkor nincs más hátra, mint előre !

    FM -ben 900Up körüli , az egész jó. Kapaszkodós, de lehet erőltetni is, még nem a beledöglök fajta. Lejtmenetekben meg ahogy a pálya engedi.

    Én a Maratonra sztm benevezek, aztán meglátom a részvételt. A pálya tetszik, fekszik nekem. Klasszikus, végig -föl és le- szakaszok összessége, elején van kevéske "síkabb" rész, jó lenne ráhangolódásnak. Maratonban 1600 körüli szint, egész baráti.

    Benevezek, aztán meglátom....( Nov 7-én HA esetleg Dunazug befigyel ( 120kilo, 3000+sz ) vagy Mecsek ( 100k, 3800sz. ) akkor még bármi is lehet velem menet közben, 5 nap meg nem elég mindenre, ahhoz kevés vagyok.

    Novemberben szerettem volna menni Galyavárra, de sajnos lelőtték :(((
    15 kör lett volna tervben, benevezéssel, aztán ahogy a lábam bírja. Nagyon ízületgyilkos pálya, nem akad itthon erősebb szintű rendezvény. 110k, 7200Up.
    Majd jövőre. talán. vagy nem, de az biztos.

    Néha felnézek a Runaway-re, ismerős. :K

    Nem vagyok én futó, meg semmi sem, csak a szívem visz mindenhova, a testem meg próbál helytállni mindenhol, bár a fejem ellenkezne sokszor.

    (#46733) Never79
    Csipi jó arc !
    Szeptemberben voltam Vadrózsán.....50kilo meg az eltévedések és 2100+

    Ő magénak lenyomta a 160as távot, amit sajna nem rendeztek meg.
    160k és asszem 7200 szint :C
    Nem baj, ő lehozta, és a vége előtt, mikor összefutottam vele, full laza volt, célban is váltottam vele pár szót....... sima liba
    OK :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák