Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz tomcica #45631 üzenetére

    Mindenképp adok még neki időt. Simán lehet, hogy a tegnapi futás valamelyik kedvencben se esett volna jobban.
    A nagyobb tempónál kanyarban nem igazán stabil dolgot én is tapasztaltam.

    (#45645) Agony: az együttműködését egy órával hogy kell elképzelni? Ha csatlakoztatom az órához, akkor a táv és tempó értéket felülírja a footpodból érkező értékkel? Közben, ettől függetlenül a GPS megrajzolja az útvonalat? Ha utána feltöltöm a tracket (nálam a Suunto először a movescountba, onnan tovább) a stravara, akkor ott lesz az óra GPS-e által rajzolt útvonal, emellett a táv és átlagtempó (mi van pl. a tempógrafikonnal?) pedig a footpod által mért? Vagy ennek az értékei a logban már nem kombinálódnak az óráéval? A stryd grafikonjai csak a saját programjában láthatók?
    Belegondolva, nekem valahogy úgy lenne ideális (és nem feltétlen logikus), ha az útvonalat kiköpné az óra magából, de a távolságot a footpod felülírná, ezért egyrészt az órán a pontos pillanatnyi tempót látnám, másrészt utólag a logban is összemixelné egybe ezeket, grafikonnal, mindennel, és nem kellene két helyen nézegetnem az adatokat, útvonalat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák