Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norby_42

    aktív tag

    válasz parandroid #44426 üzenetére

    Igy van. huszonévesen meg minden ment, bicajoztam, gyalogoltam. Aztan a család es a munka mellett ez elkopott. De mostanra azért osszekaptam magam

    Eat pasta, run fasta

  • adalbert1

    veterán

    válasz parandroid #44426 üzenetére

    Ezt, és a többi történetet olvasva megnyugtató, hogy van remény... :)
    Anno nekem középiskolában még ment a 400m 01:05 idővel, viszont azóta feljött olyan 25kg extra, és a mozgás is elmaradt (ez volt lassan 18 éve :Y ).
    Viszont szerencsére 1x éve a harmadik emeleten lakom, szóval ha más mozgás nem is, de valamennyi lépcsőzés minden nap van. :)
    Tavaly elkezdtem könnyed tempóban mozogni (lassú futás és gyors séta), de 2-3 km-es távokkal úgy, hogy nem minden nap mentem le, olyan 100 km-ig jutottam csak.
    Idén megpróbálok ennél többet menni (még szintén lassú futás és gyors séta), majd meglátom hogy mire jutok, illetve mellette elkezdtem kosarazni (az egyik közeli "dühöngőben" dobálni és labda után rohangálni), illetve súlyzós edzést és kettlebellezést is folytatok (igazából most már ott tartok, hogy kellene valami rendszeres edzésterv, mert kb. minden nap csinálok valamit, de eléggé össze-vissza).

    Ma a GT-2000 7-et leváltottam egy Pegasus 36-ra - anno a GT-2000-et direkt futóboltban választottam ki lábanalízis után, de szerintem ennyi támasztás már vagy sok, vagy a technikám nem jó, de az a lábam, amelyik pronál, az hajlamosabb fájni benne terhelés után, míg annak, amelyik nem, semmi baja nincs - ennek ellenére megtartom azt is, mert még bőven van hátra az élettartamából, talán ha könnyebb leszek, akkor teszek vele egy újabb próbát. A GT-2000 előtt csak neutrális cipőket használtam, szóval lehet, hogy ahhoz vagyok szokva (vagy tényleg a technikámon kellene változtatni, vagy a súlyom nagy - mindenesetre kíváncsi voltam, hogy milyen egy jónak mondott neutrális cipő).

    A Pegasusok méretezése/formája mennyire megegyező szériánként? Ha a 36-ból jó egy méret, akkor jó eséllyel ugyanaz jó lesz 35-ből és 37-ből is (úgy gondolnám, hogy igen, csak kíváncsi vagyok, hogy valakinek van-e konkrét tapasztalata)?

Új hozzászólás Aktív témák