Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz tomcica #44374 üzenetére

    Hát a rövid repülőket már csinálom pár hónapja, az dombozást télen csináltam (100 méter 6% körüli emelkedőn alkalmanként 10-et) áltlag 2 hetente, később leálltam vele, de most újrakezdtem, hétfőn azt csináltam, illetve bemelegítésként, ennél is szoktam 2-3 sík sprintet csinálni, illetve utána még a tényleges levezetés előtt is. Dombozásnál alapozási időszakban szabad érinteni a felső zónát? Mert én általában épp szoktam, nem mindegyik körben, van hogy épp nem.

    A a felső zónát általában 2-3 hetente egy-egy 400-1500 méteres Strava szegmenssel szoktam mostanában percekre érinteni. Ebben megint érdekes, hogy ha hajnalban futok, akkor kb. 175-ig, nagyon ritkán 180-ig tudok elmenni, nap közepén meg eddig 193 a rekord, de 180-185 közé mindig eljutok.

    "Ez melle a futotehnikak es plyometrikus (szokdelos,reaktivitast fejleszto) gyakorlatokat is hetente erintgetni kellene."

    Hogy kell kinéznie az ilyen gyakorlatsornak? Ilyen sarokemelős, térdemelős futóiskolás dologról van szó, meg persze szökdelés?

Új hozzászólás Aktív témák