Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz borix #33289 üzenetére

    Lehet igazad van de bennem az merült fel, ha te 8 perccel futsz ami már eleve elég nehezen megvalósítható, akkor vajon hogy tudod megítélni, hogy akinél ez a totyogós futás 2 perccel kevesebb tempón megy mennyire szar vagy sem az alapja? Mert a 8tól a 6ig hát nem tudom milyen jelzőt használjak, de ég és föld a különbség. Genetikailag sem vagyunk egyformák biztos de azt gondolom az a hobbista alap ami a nagy átlag által hozható és azt lehet mondani rendszeres futó az 8 percnél jóval bennebb van.

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz borix #33289 üzenetére

    És ha csak annyit írtál volna, hogy kompenzálva a meleg miatt megemelkedő pulzust, inkább sétáljunk bele a futásba, gyalogtúrázzunk, biciklizzünk egyet, az tök jó lett volna. De aztán jött a bullshit a 8 perc/km-es futással, meg az éveken át tartó rendszeres 5-6 órás gyaloglásokkal, stb.
    Ezt ne állítsuk már be egyetlen üdvözítő megoldásnak. Hogy valakinél, aki 40 évig semmit sem mozgott és van rajta 50 kg felesleg működött, az egy dolog. Én 30 vagyok, mindig sportoltam valamit, elég változatosan, egy gramm felesleg sincs rajtam. Szerinted nálam mi értelme lenne most évekig sétálgatni napi több órát? Azon kívül persze, hogy vihetnének a diliházba, mert becsavarodnék tőle. Az is tök frankó, hogy látok itt sok nyugdíjast nordic walkingolni a töltésen. Mozognak, karban tartják az izmaikat, ízületeiket, jó levegőn vannak, meghosszabbítják az életüket, mittomén, király. De nem állnék be közéjük semmi pénzért.
    Hogy te mit csinálsz, az nyilván a te dolgod, és nem is érdekel, ami jól esik, amihez megvan a lehetőséged, csináljad! De ne húzzuk már rá a vizes lepedős az egész topicra, mert nem követjük ezt az elképzelést, inkább futunk, ahogy nekünk jól esik és magunkban álmodozunk a 3 órás maratonról, meg Deicide teljesítményéről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák