Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz borix #33279 üzenetére

    Én őszintén szólva nemigen foglalkoztam ezzel, nekem 2016 kora nyártól 2017 tavaszig az egész egy nagy akapozás volt, ha esett, ha fújt, ha tűzött a nap, én mentem, és futottam, az esetek nagy részében kínosan lassan, de mivel nemcsak a kardióm volt pocsék, hanem az izomzaton, ízületeken is volt mit erősíteni, jó is volt ez így. Azt nem mondom most sem, hogy jólesik, meg hogy nem fog vissza, de megszoktam, egy bizonyos szintig félre tudom tenni. Félmaraton PB-k legalábbis mentek most a 30 fok közeli hőmérsékleten, napsütésben. Amit észrevettem azért, hogy póló helyett trikó, illetve egy sapka azért sokat segítenek - bár az utóbbi kétesélyes, ha van alkalom vizezni a fejem a frissítőpontokon, az még jobb.

    Párom küzd most ezzel, hogy durván nem bírja a meleget, de úgy rosszullétig. Lehet, hogy felvetem neki a bringázós dolgot, aztán hétvégente eljárunk a finom melegben egy-egy hosszabb körre, mondjuk a szombati regeneráló futás helyett.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák